Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akiket elhagytak...

Anyukák akiket elhagytak terhesen! Hogy viseltètek, hogy a párotok terhesen elhagyott, de később lett gyereke mástól?

Figyelt kérdés
2022. máj. 29. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szarul. Rengeteget sirtam. És egy életre megtanultam, hogy senki ne bizzak, senkit ne engedjek közel.

A gyerek mar 19.

2022. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Nyugalom, az a gyerek is csak púp a hátán. Csak már nyilván úgy van vele, hogy mindegy, hova megy, úgyis megkínálják egy gyerekkel. Annyi esze nincs szegénynek, hogy felfedezze, childfree nők is vannak a világon. Pedig jobb lenne mindenkinek.
2022. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ hogy veled tervezett vagy véletlen baba volt-e.
2022. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Véletlen
2022. máj. 29. 13:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kellett volna viselni? Xar volt. De túl léptem rajta.


Nálunk amugy tervezett volt a gyerek, a terhesség alatt gondolta meg magát. Aztán amikor bepereltem a tartasdij miatt, kiderult hogy amúgy házas volt akkor még, és volt 2 gyereke a feleségével - nekem azt mondta anno elvalt és nincs gyereke. Azóta született meg egy, egy másik nőtől.

2022. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 te jo isten... Ilyet eltitkolni,hogy már van gyereke...
2022. máj. 29. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha véletlenül becsúszott egy gyerek, akit nem akart és elhagyott vele, mert te csak azért is megtartottad, utána nem kell csodálkozni ha azzal meg vállal gyereket, akivel családot szeretne tudatosan alapítani.
2022. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem jogosak akkor az érzéseid. Sajnálom, de így van. Veled nem akart gyereket, a másik nővel igen.

Igen, gumit húzhatott volna, de gondolom te sem erőltetted.

2022. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!