Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaerszény vagy hordozókendő?...

Babaerszény vagy hordozókendő? Kinek mi vált be? Segitenétek dönteni?

Figyelt kérdés
A "nagylányom" 18 hónapos,örökmozgó,egy percre nem áll meg.A picilányom 3 hetes,akit ugyebár nem hagyhatok bennt egyedül a lakásban órákra. A babakocsi nem jó megoldás,mert vidéken lakunk az utcánk nincs lekövezve,ha esik az eső nem lehet tolni.Meg hát a szomszéd gyerekek benyúlnak a kicsihez,bedobálnak hozzá mindent.Irjátok le légyszives a tapasztalatokat,érvek és ellenérvek is érdekelnek.
2010. okt. 9. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs babám, de a barátnőm hordozó-kendőben hordja a 13 hónapos fiát ha esteleg olyan helyre megy, ahová nehéz lenne babakocsival bejutni.

Nem olyat vett ami boltba kapható,hanem vart egyet magának. Kényelmes, könnyen mosható, nem kerül sokba, és a gyerek is jól érezte magát.



Bár egy 3 hetes kisbaba aik még ülni sem tud, hát nem tudom jót tenne-e neki. :S

2010. okt. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én a babaerszényre esküszöm.0-3 éves korig hordtam benne a nagyot.A kicsit is abban fogom.Nem kell kötözgetni.Használtan vettem az ebayen, olcsóbban, mint egy hordozókendőt.

2010. okt. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem Mei tai van és imádom!Mondjuk az majd csak 3 hónapos kora körül lesz jó Nektek!Addig én rugalmas kendőt használtam és isteni volt!


[link]

[link]

2010. okt. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én kendőt használtam 3 hetes korától!

most vettem egy infantino babaerszényt használtan, de a 8 hónaposom már nem fér bele, ezt a következő babának gondoltam. a problémám, hogy ez olyan, mint egy oldaltáska, annyi, hogy van benne egy 3 pontos biztonsági öv is, belevarrva. de pl. hajolgatni nem tudnék vele, mert csapódna a baba ide-oda, mint egy táska:( remélem érted, mire gondolok. azóval arra jó, hogy pl. hasfájás esetén fel-alá sétálgassak vele, de mondjuk házimunkához inkább a kenőd, az stabilabban tart, szabad a két kezem.

2010. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én erszényembe még két évesen is belefér a lányom és sohasem csapódik.:)Ha stimmel a méret, akkor tökéletesen tart és kényelmes mindkettőtöknek.
2010. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kendőmet én eladtam, mert sohasem tudtam rendesen használni, kötözgetni, húzogatni a helyére.Pedig kettő is volt.A vászon nagyon kényelmetlen volt, az elasztikus még hagyján, de mindig leizzadtam, mire elkészültünk.
2010. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mei tai! :)
2010. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!