Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kenguru? Hordozókendő? Érdemes...

Kenguru? Hordozókendő? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen!

Én a hordózókendővel nem boldogultam, idegenkedtem attól a rengeteg anyagtól, hogy magamra tekerjem. A kenguru viszont jó volt, sokat használtuk!

2011. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is inkább kenguru párti vagyok.
2011. máj. 4. 12:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Èn mindegyiket elvetettem, de akkor jött a kényszer.

a pincében van a mosógép, ahova nem tudtam csak úgy levinni a szennyset ha a gyereket magamra kötöttem. aztán néha át kell ugrani boltba, ahova nem akarom babakocsizni, így akkor is kenguru.

így most 7 hósan is használom. aztán volt egy idöszak amikor már utált babakocsizni, mert nem látott ki a mózesböl, de még nem tudott ülni. ekkor nagyobb utakra vittem a kengurut is.

2011. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk muszáj volt valamit beszerezni, mert 4-6 hónapos kora között utálta a lányom a babkocsit. Így vettünk egy kengurut, amit szeretett, és legalább el tudtunk ide-oda menni. Most 7 hónapos, már szeret babakocsizni, de még használjuk a kengurut is, jól elvan benne.
2011. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én kendőztem,szerintem sokkal kényelmesebb mint a kenguru,könnyebb benne cipelni a babát,és a piciket sem kell megtámasztani benne.Én még az ikreimet is tudtam vinni benne.:)De ha nem boldogulsz vele,akkor is érdemes legalább egy kengurut tartani a babakocsi mellé,mert sokszor jobb ha nem egy kocsival kínlódsz.
2011. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A naggyal kenguruztam, volt egy 9kg használható hagyományos és egy 9-13/15kg használható csípő kengurum. Jókat csavarogtunk.

Most a kicsivel beszereztem egy kendőt(méregdrága az a kenguru amibe egy 2hónapos babát bele mernék tenni). Sokkal kényelmesebb a kendő, mint a kenguru, amíg nem élesben kellett használni, addig olyna béna voltam a kendőhöz, h ihaj, ha tudom, hogy ennyire kényelmes, akkor sokkal előbb beszerzek. Igaz házimunkához nem tudom használni.

2011. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kendőm volt, és nagyon szerettem, és igen praktikus is volt, mert kicsi a korkülönbség a gyerekek közt, így egy a kocsiban, egy a kendőben. Mióta jár, már nem használjuk, de nagyon hasznos volt.
2011. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az sem lenne rossz, ha megkeresnel egy hordozos klubot a kornyekeden. Mar sok helyen van. Megtanitjak neked a koteseket, megismered a kulonbozo modszereket. Sok helyen arra is van lehetoseg, hogy par napra kolcsonkerj kendot/egyeb hordozot.

Ez azert jo, mert igy eldontheted, hogy mi neked kenyelmes, mert van kb 100 farta. Es azert, hogy megnezd, szeretned-e egyaltalan.


En is raindultam a temara, gondoltam, hogy milyen jo lesz ez nekem, mert csak 14 honap van a gyermekeim kozott, a nagyobbik meg babakocsis volt, amikor a pici mar megszuletett.

Gyorsan be is ruhaztam ket (egyaltalan nem olcso) kendore, honapokig probalgattam, meg jatszatoztam a gondolattal, vegul egy, azaz egy alkalommal sem ereztem jol magam a hordozas kozben, igy eladtam. Nekem nagyon nem jott be. Nekem szemely szerint kenyelmetlen volt, elore kotesnel nem lattam a labam ala, gyurte a ruhamat, allandoan huzogattam a felsomet, a nagyobbik gyerekhez nem tudtam konnyen lehajolni, stb. Szoval nem mindenkinek olyan jo.

2011. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jókat irt az elöttem iró:) De ha már nagy akkor inkább vegyél egy Mei tait... Kicsit bonyibb mint a kenguru,de jobb neki. (pl Bora,Gremese,Tündérputtony... stb)

Mi már csak igy megyünk,néha elől néha hátul.. mikor mihez van kedvem...

2011. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. máj. 4. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!