Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy 16 éves fiú egy szobában él az anyjával egy munkásszállón, onnan jár Középiskolába, anyja élősködik a fián, a gyermekvédelem töketlenkedik?

Figyelt kérdés
Sajnos valós történet.

2023. ápr. 22. 02:23
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Mi az, hogy élősködik?
2023. ápr. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

Hát sajnálom a srácot együtt tudok érezni vele mert én az agglomerációban nőttem fel egy elég nagy családi házban mindig külön aludva a szüleimtől, még külön wc-m és fürdőszobám is volt. Szóval kvázi egyedül használtam a ház egy részét. 18 éves koromban pedig a szüleim vettek nekem Budapesten egy lakást azóta egyedül élek de nem tudnám elképzelni hogy bárkivel osztozzak rajta az tök tré lenne.


20/L

2023. ápr. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem ideális, de ez van. A fiú lassan elmehet dolgozni, és önálló életet élhet. Mondjuk addig is mehetne kollégiumba.
2023. ápr. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Milyen munkasszallo az, ahol az ott lako anyanak nem kell dolgozni? Ha dolgozik, akkor nem a fian eloskodik.

Egy 16 eves kozepiskolas gyereken hogy lehet eloskodni?


Nekem santit a tortenet.

Kerdezo, legy szives irj kicsit tobb reszletet, mert ez igy nagyon nem tunik igaznak.

2023. ápr. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Először is munkasszallon nem lakhat csak az, aki dolgozik, tehát max anyu, a gyerek nem.

Masodszor komolyan érdekelne,hogyan lehet egy 16 évesen élősködni.

2023. ápr. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem ideàlis, de most ìgy tudjàk megoldani. Nem èrdemes olyan szempontból bolygatni az ügyet, hogy hivatalaosan nem lakhatna azt hiszem a gyerek a munkàsszàllòn, örülhetnek, hogy megtűrik. Ha onnan kiraknàk őket, hova mehetnènek, az utàcra?

Elèg szörnyű lehet, mindkettejüknek kène magànszfèra, de ez most nem megoldható. Ez egy működő szüksègmegoldàs.

2023. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Sosem válaszolok privát uzenetre. Gondolom az apud halott szöveggel arra utaltál, hogy anyuka "elveszi" a gyerektől az arvasagit.

Az ugye meg van, hogy az nem q kiskorú gyereknek jár, hanem az őt nevelő szulonek?

2023. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

Hagyjad csak egy idióta a kérdező. Én is kaptam tőle egy ilyet:

"Meghalt a jó büdös k.... a... te utolsó cigany"

1es voltam.

( nyilván a trágárságot kiírva)

2023. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Én is kaptam egy kedves üzenetet a kérdezőtől,


"Bvzi vagy? Anyád halott"



Kedves, hogy emlékeztet rá, anyám valóban meghalt 34 éve.

A bvziságnak nem tudom, mi köze van akár a kérdéshez, akár anyámhoz.

(A trágár szót csak én irtam át, ő teljesen kiirta)

2023. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Pontosan mit várnál a gyermekvédelemtől?
2023. júl. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!