Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bejelentés a gyermekvédelemnél?

Bejelentés a gyermekvédelemnél?

Figyelt kérdés

Anonim bejelentést tettem, anyuka sokszor eléggé ittas állapotban volt a gyerekeivel egyedül.

Kiment a gyámügy, azóta rendszeresen kijárnak, anyuka észhez tért,nem iszik! Részemről valahol jó érzés,hogy jó irányba változott a dolog.

Viszont ott motoszkál bennem,hogy ha feljeletene hogy megvádoltam? Vajon mi történne? Természetesen számtalan ember tudna bizonyítani,hogy nem volt alaptalan a vád.



2022. dec. 19. 03:00
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Semmi nem történne, azt írod névtelenül tetted, még csak bizonyítéka sincs, ráadásul semmi törvénytelent nem tettél.
2022. dec. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Semmi nem történne. Neked volt egy feltetelezesed miszerint a gyerekek veszelyeztetettek, de nem a te dolgod ezt bizonyitani, vagy cafolni. Az a hatosag dolga. Ha cafoltak volna, akkor se jelenthetett volna fel, illetve de, de igen gyorsan zárták volna az ugyet.
2022. dec. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a megnyugtatást.

Kellemes ünnepeket kívánok

2022. dec. 19. 07:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vádoltad meg, csak jelezted a gyámügynek. Ezért nem lehet feljelenteni valakit.

Másrészt mivel a gyámügy azóta is kijár nyilván megalapozott volt a bejelentés.

2022. dec. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen,azóta is kijár a családsegítő. Kis faluban élünk, nyilván nem én voltam az egyetlen, aki látta,mi folyik ott, de senki nem tett lépést.

De hála égnek tényleg megváltozott az anyuka, talán fél,hogy váratlanul mehetnek ellenőrizni. Igazából mindegy is,miért. A lényeg,hogy a gyerekek már jól vannak.

2022. dec. 19. 10:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!