Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Èrdekelne ezt hogy szokàs?

Èrdekelne ezt hogy szokàs?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Keresztszülő felkèrő tèma..

2,5 honap mulva èrkezik kb a kistesója a kisfiunknak. A keresztszülök szemèlyèben màr biztosak vagyunk, illetve a felkèrőt is megcsinàltuk màr. Fèrjem màr oda is adnà. Szerintem ez mèg korai. (Semmmi babona nincs a dologban, egyszerűen korainak èrzem) hisz ezt àltalàban szülès utàn szokàs ha jól tudom. Kisfiam keresztszülei csak azèrt kaptàk meg szülès előtt 2 hèttel mert velük akkor honapokig nem talàlkoztunk volna (külföldön èlnek dolgoznak ès közben nekik is gyerek született)

Szóval az èrdekelne, hogy ez csak szerintem lenne korai vagy bàrmikor odaadható?



2023. ápr. 23. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Úgy szokas, ahogy ti akarjátok.
2023. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Mind a 2x 12hetes terhesen kértük fel a keresztszülőket.
2023. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Én megvárnám, hogy megszülessen.
2023. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy nem értem, ha q másik gyereknél megkaphattak korábban, ennél miért nem lehet,
2023. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Én csak születés után kérném fel, de mindenki úgy csinálja, ahogy jónak érzi.
2023. ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Kivancsi lennék, miert lettem ennyire lepontozva.

Hamár mindenki azt írja, mindenki úgy csinálja, ahogy akarja...

Mi is akkor lettünk keresztszülőknek felkérve, amikor a terhességet jelentették be. A környezetünkben mindenki a bejelentéssel kéri fel a kivalasztottat.

De mind1, ide felesleges írni....

2#

2023. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Mi nem tudom pontosan hogy mikor fogjuk felkérni, mert még nem terveztük el, csak annyit hogy majd miután megszületik.


Egyébként nem tudom hogy szokás, ő az első gyerekünk.

2023. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez tök egyedi. Nem tudom, hogy erre van e szokás. Csináljátok úgy ahogy jónak látjátok.

Már nem emlékszem mikor mértük fel a keresztszülőket (talán még nem születtek meg), de mi nem csináltunk belőle nagy ügyet. A nővéremnek én mondtam mind 2x a férjem nem volt ott. A sógoromnak együtt mondtuk el de csak azért mert sokat bandázunk együtt.

2023. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem érdekelne, hogy szokás. Hadd csinálja már mindenki úgy, ahogy neki jó.

Első gyereknél a pozitív teszt napján megbeszéltük a keresztelő napját, tudta az illető, hogy ő lesz felkérve úgyis. Eszembe se jutott, hogy várni kellene. Aznap lett, és utólag is jó választásnak tartom.

Második gyereknél a párom választott, és ő a terhességem közepe felé szeretett volna szólni, úgy is jó volt teljessn.

Nem probléma az, ha nem egységes.

2023. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Mi akkor kértük fel őket, amikor sikerült megegyezni a személyükben a férjemmel. Mindkétszer félidős terhes voltam.
2023. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!