Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszéses szülés...

Császármetszéses szülés esetén mennyit "szokás" adni az orvosnak? Érdekelne fogadott orvos esetén és csak olyan, aki nem fogadott orvost, de mégis a végén úgy döntött hogy adott!?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
50-et
2010. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem jövő héten lesz programozott császár, mi 80000 ft-ot adunk a fogadott orvosnak.

2010. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt se fogadott orvos, se szülésznő. Nagyon meg is "szenvedtettek". Nem figyelt rám senki, csak az egyik szülésznő, és az az orvos, aki jött ügyeletbe. Császár lett a vége, hirtelen szívhang esés miatt. Nagyon hálás voltam az orvosnak, hogy figyelt rám, de nincs sok pénzünk. Adtunk neki 20000, a szülésznőnek meg 10000.
2010. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is császárral fogok szülni,mert faros a baba. Én 50eFt-ot adok a dokinak, azonban minden alkalommal magánrendelésre járok, ami alkalmanként 6eFt. A 33. héttől pedig hetente kell mennem, szóval az 50eFt szerintem bőven elég.
2010. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 volt a magánban és a császárnál 50-et adtam neki. Símánál is ennyit adtam volna.
2010. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fogadott dokim volt,60 kért.a szülésznő meg 30 kapott,mert rendes szülésnek indult,velem volt végig
2010. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Császárral szültem.50 ezret adtam.De megérdemelte,mert terhesgondozásra mindig az sztk-ba hívott,nem pedig a magánrendelőjébe,így az nem került semmibe.
2010. júl. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!