Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érzett valaki hasonlót? Lett...

Érzett valaki hasonlót? Lett végül tesó?

Figyelt kérdés

Férjemmel mindig is 2 gyereket akartunk. Most másfél éves múlt a kislányunk. Ő a mindenem.

Egyrészről szeretnék még gyereket, másrészről ha az jut eszembe, hogy itt lesz a pici ,elveszem az időt a kislanyomtól, nem fogok tudni vele eleget foglalkozni, mintha elarulnam őt, bűntudatom érzek. Azt érzem,hogy neki szeretnem csak az időmet, neki szeretnék mindent megadni.

De közben tényleg szeretnénk mégegy kicsit, és nem tudom ezt így hova tenni magamban. Mindenképp majd csak akkor lenne esedékes , ha a lányunk már ovis, addig ez változni fog? Normális ezeket érezni?



2023. ápr. 23. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Miis így voltunk hogy kiakarjuk élvezni minden percét,de nem akarunk várni 4 5 6 éves koráig...

Most nagyon "félek" mert útközben összejött a tesó a fiam még csak 2 lesz mire a tesó jön.

Sztem nqgyon nehéz lesz de akisebb korkülönbség mindenképpen jobb szerintem mint a több év.

Úgy gondolom majd csinálni kell közös napokat és a figyelmedet is igyekezni kell minnél jobban rá is irányítani,ami leírva szépen hangzik aztán majd kiderül.mi hogy sikerül :)

A fiam iszonyatosan anyás :)

2023. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Mindig is 2 vagy 3 gyereket akartunk. Megszületett a fiam és most 2év múlva én annyira kereknek érzem a családot, tudok rá figyelni, sokat járszunk, vannak programjaink, el se tudom képzelni, hogy milyen lesz kistesóval de időnk nemsok, elvileg decemberben már érkezik. Várom is de tartok a helyzettől, nem lesz egyszerű szerintem senkinek.
2023. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Lett teso...nyolc ev kellett hozza,bogy igazabol akarjuk.
2023. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Nálam ezek a kérdések akkor jöttek fel, amikor már terhes voltam a kicsivel.

Mi annyira akartuk a 2 gyereket hogy elötte ilyeneken nem is gondolkodtam.

Kb a terhességem vége csak arról szólt, hogy én "meggondoltam magam", nem akarok még1et. Csak a fiamat akarom.


Megszületett a kicsi, csak a fiam járt az eszembe, hogy mi lehet vele otthon. A kicsit elláttam, de nem volt bennem az a bizonyos érzés, aminek kellett volna. Hazajöttem, akkor is csak sírtam, hogy a kicsit kell rendeznem, holott elötte 0-24ben a fiam volt a mindenem.


3 hét kellett. Addig kötődni sem tudtam a kicsihez.


3hét után pedig azért ostoroztam magam, hogy lehettem ilyen. Hogy a kicsit ennyire másodlagosnak vettem. Megérdemelte volna ő is az első napjaiban is azt a szeretetet amit a fiam.


Azóta eltellt 1.5 év. Tehát 1.5a kicsi, 4 éves a nagy (mi is mindenképp kis különbséget akartunk, 2.5év lett). Bazinehéz így a kis különbséggel, de egyiket sem adnám vissza. Ha újrakezdhetném is így csinálnám. Imádom őket. Még ha nehéz velük, akkor is.

2023. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Hasonlóan érzek én is. 3 éves múlt a kisfiam. Sokkal nagyobb korkülönbséget nem szerettem volna de most meg egyszerűen azt érzem hogy még nem jött el a tesó "ideje".
2023. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!