Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik webshopból tudnék...

Melyik webshopból tudnék egyhelyről sok babaholmit beszerezni?

Figyelt kérdés

Cumi, cumisüveg, textilpelenka, babaruha, pelenkázólap, fürdőkàd, légzésfigyelő. Ilyesmiket szeretnék vásárolni, de nem nagyon találok olyan webshopot, ahol egy helyen lenne sok minden.

Tudnátok ajánlani?



2023. ápr. 26. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Asti bababoltból vettem a legtöbb mindent. De a Brendon, Babaszafari is ilyen oldalak. Én ruhákat a H&M-ből vettem külön, ott úgyis kimaxolod az ingyenes szállítást, ha csak tényleg a legszükségesebb rucikat veszed meg.
2023. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Gyakorlatilag bármely nagyobb bababolt webshopja ilyen. Babaszafari, babyshop, brendon, asti, mamas&papas... Más kérdés, hogy nem feltétlen jársz jobban, ha egy helyen veszel mindent. Többezres különbségek lehetnek árban.

Ruhát pl ilyen helyen nem vennék, sokkal drágább, mint pl h&m-ben.

2023. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ruha HM, reserved ha rendelni szeretnél ezek kb 1 ár. Kicsit olcsóbb a sinsay de az is elfogadható minőség. Egyéb cuccokat szerintem nem érdemes egy helyről, hanem az akciókat figyelni és mindent onnan ahol kedvező áron van főleg a nagyobb értéküeket. Úgyis olyan drága minden cucc hogy ingyenes kiszállítás bárhol összejön.
2023. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!