Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti rendelnétek egy olyan...

Ti rendelnétek egy olyan webshopból egy 60ezer Ft-os páramentesítő készüléket, ahol válaszra sem méltatnak?

Figyelt kérdés
Van egy 2és fél évesem aki hajlamos befulladni. Az otthonunk jól szigetelt de ezzel az is együtt jár, hogy penészednek a falak. Félek hogy baja lesz a gyereknek. Muszáj egy ilyen drága gépre áldozni de ahol kinéztem és feltettem néhány kérdést a készülékkel kapcsolatban, már 2. napja nem válaszolnak az e-mailre. A legjobb árban ebben a webshopban van a gép de hogyan merjem megrendelni ha egy egyszerű kérdésre nem válaszolnak. Lehet hogy nekik ez a 60ezer nem pénz de nekünk nagyon is az...Főleg a mai világban.
2011. nov. 3. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben még keresgélnék, nézelődnék. Alapból nem rendelnék neten ilyesmit főleg nem ennyiért. Ezt látni kell, megnézni stb.

Attól, mert egyből nem válaszolnak nem kell rosszra gondolni. Mivel webshop nem te vagy az egyetlen leendő vásárlójuk tele kérdésekkel és mindenkit nem tudnak egyszerre megválaszolni. Ha 1 hét alatt sem válaszolnak, na akkor már más, de 2 nap még nem idő egy boltnál.

2011. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj újra nekik.
2011. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, olyan helyrol nem rendelek semmit, ahol nem valaszolnak mar a kerdeseimre. Mert egybol arra gondolok, hogyha mar a vasarlasomnak sem orulnek, akkor annak mennyire orulnenek, hogyha esetleg gond van as kerem vissza a penzt, vagy elni akarok a garanciaval.


Most en pont leutottem vateran egy 2000 forintos tetelt, az elmult egy hetben ketszer irtam az eladonak es abszolut nem valaszol. Mar a vateran is irtam neki, hatha gond lenne az e-mail cimmel. De ugy sem valaszol. Szoval en mar ezt a ket ezres tetelt sem fogom atutalni (az automata ertesitoben kuldte a vatera a szamlaszamot), mert en nem fogok olyan eladoban megbizni es penzt utalni neki elore, aki elerhetetlen.


Nezz korul mashol is.


Viszont varhatsz is meg par napot, mert ez a negy napos hosszuhetvege kicsit megszeditette az embereket. Tobb bolton lattam, hogy most leltaroznak.

2011. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy náluk is "őszi szünet" van és zárva vannak.
2011. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Várj még 1-2 napot, és a hétvégét ne számold bele!

Tudod most hosszú hétvége volt, tegnap volt első munkanap. 4 szünnap alatt több rendelés/kérdés érkezhetett hozzájuk, amikkel tegnap - az első munkanapon - találkoztak. Időbe telik mire feldolgozzák ezeket.


De ha pár nap múlva sem kapsz választ, akkor inkább nézelődj még tovább. Én nem rendelnék olyan helyről, ahonnét nem válaszolnak. De azért még 1-2 napot várnék!

2011. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyetlen egy helyen van ehhez hasonló de kisebb teljesítményű gép ilyen áron a Media Mark-ban, amit alapból ki nem állhatok, tele van alul fizetett semmit nem tudó eladókkal akik ha jogosan is de beveszik reggelente a leszarom tabit és a vevő nincs előrébb, aki szintén nem tehet arról hogy sz@r világ van. Ez a bajom. Más városba átfurikázni ilyen benzinár mellett meg már megint hülyeség.
2011. nov. 3. 15:05
 7/8 klimakiraly válasza:

Szia!


Kérdezz Tőlem még munkaszüneti napon is válaszolok 3órán belül. Ha nem készlet információ hanem műszaki a kérdés.

[link]


Üdv., Klíma Király

2011. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utsó írtam privit.
2011. nov. 4. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!