Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 hónapos babám miért csak az...

8 hónapos babám miért csak az újszülötteknek való mam szilikon pillangó cumit fogadja el?

Figyelt kérdés
Már vagy 10 félét próbáltunk, de mindent kiköpi, egyszerűen nem tudom másikra szoktatni. Félek, hogy az állkapcsának/fogainak baja lehet tőle.

2023. ápr. 28. 11:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Miért kellene szokatni? Nem fogadja el akkor nem. Nem lesz cumi. Lehet nélküle is élni 😯😯😯

Nekem 6 hósan már nem fogadta el a fiam a korának megfelelő cumit. Azóta nem cumizik.

2023. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

1 ezt azert a kerdezo dontse el ad-e cumit a kicsinek vagy nem.

Kerdezo,az en fiam is azt fogadta el sokaig.

Aztan ugy 10 honaposan valtottunk masik cumira,akkor mar elfogadta...nem lesz semmi baja tole,ha kicsi cumit szop.

2023. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Mert azt szokta meg, az esik neki jól.

A mienk csak a cseresznye cumival van el, neki meg a MAM nem passzol. Ahány baba...annyi szokás.

2023. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém 10 hónaposan is az újszülött cseresznye cumit szívja.
2023. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
A két éves lányom este mmég kéri a cumit elalváshoz de ugyanúgy csak az avent 0-6 hósat fogadja el.
2023. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Fogászati szempontból, pont most kell leszoktatni a cumiról.
2023. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

Bocsi ez a fogászati szempont akkora hülyeség 😅 több gyerek cumizott a környezetemben volt aki 6 évesen is az ujját szopta, semmi bajuk nem lett a foguknak, nem kellett fogszabályzó nekik, sokan közülük már 20 év körül járnak.

Van élő példa rá, hogy a cumizás kiálló fogakat okoz?

2023. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

7 Na ez most pont olyan mint a kompnál meg a kengurunál h jajj hát a Julis Maris gyerekének se lett semmi baja, nem is árt az. Megéri kockáztatni hogy majd pont a tiédnek meg lesz?

Én sokáig szoptam az ujjam és fogszabályzó kellett. Unokahugomnak a cumi miatt még gatyábbak lettek a fogai mint nekem. De a szomszéd Pistikének nem lett baja uh tuti nem árt

2023. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Én fiam dem.fogad el csak 1 fajtát :)
2023. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Napközben nem kéri, csak alváshoz, vagy ha idegen helyen vagyunk. Remélem ez kevés idő ahhoz, hogy baja legyen
2023. ápr. 28. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!