Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama párnákról tapasztalat?

Kismama párnákról tapasztalat?

Figyelt kérdés

25 hetes terhes vagyok,és szép lassan,de egyre "terhesebb" is az állapotom. :) Szeretnék kismama párnát vásárolni,de tanácstalan vagyok,melyik az igazán jó. A mommies oldalán nézegettem,nekem a pillangó formájú a legszimpatikusabb,mivel sokat forgolódom éjjel (az U alakúról azt hallottam a töltet miatt zizeg) Elsősorban alváshoz használnám,és nem lenne hátrány,ha később szoptatashoz is lehetne.

Aki próbálta ezeket,mi a tapasztalata? Melyiket ajánlanátok? Köszi előre is.



#alvás #szoptatás #párna #Várandós párna #Pillangó párna
2022. nov. 14. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Legtutibb, ár-érték arányban a legjobb. Én terhesség alatt és szoptatás alatt is imádtam.

[link]

2022. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, henger alakút kaptam. De nem vált be. Kettő darab párnát használtam helyette. De ez az én tapasztalatom, vannak sokan mások, akiknek bejön a mama párna. Én azt mondom, hogy próbáld ki. Ha tudsz, kérj kölcsön valakitől egyet mielőtt pénzt költenél rá. Vagy vegyél többfunkciósat, pl olyan hengert, amit utána át tudsz alakítani baba fekhelynek, vagy tudod szoptatós parnaként is használni majd. Én ilyet kaptam, a terhesség alatt semmit sem ért, viszont utána jó volt baba fekhelynek, amíg pici volt a lányom.
2022. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Nezd az en paromnak "C" alaku van. Tud neki dolni, laba koze szoritani es szoptatasnal is fel fogja tudni hasznalni. Igazabol teljesen egyeni mi az, ami neked bevallik. Az "U" alakkal az a baj, hogy bele tudsz "gabalyodni" azaz beszoritod a labad koze, hogy az egyik szara a hatadnal a masik a melkasodnal van es ki kell menni pisilni(es gondolom mar nalad is estenkent 2-3 alkalom van), akkor ott azert lehet hajtogatni, vagy akrobata mozdulatokat csinalni, mire kifejted magad belole. Ha van lehetoseged kiprobalni akkor hajra, ha nincs akkor meg mindig visszaviheted ha megsem valik be (neten rendelve meg visszakuldod).
2022. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem C alakú volt/van. Szerettem, de az zavart, hogy éjjel ha fordultam fordítani kellett magammal, olyankor szidtam magam, hogy miért nem U alakút vettem? (megjegyzendő én ebbe is bele tudtam gabalyodni :D )

Most a szoptatáshoz viszont határozottan jobb ez a C alakú és legalább befér a mosógépbe is, ami nem utolsó amikor a gyerek hirtelen csinál olyat ami mindenen átfolyik, tehát nem elég egy huzatmosás :D. Mindenképp olyat vegyél viszont ami nem zsizseg.

2022. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én U alakút vettem. Annyira bejött, hogy a második terhességnél is azt használtam. Sokat segített alvásnál, pedig rengeteget forgolódtam.
2022. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
C alakú párnám van.. van amikor jó és van, amikor csak idegesít.. mikor nyolcadszor mennék pisilni és pakolom fel le az ágyból, akkor azért útban van. A férjem se örül, amikor agyonütöm vele fordulásnál. Meg a betakarózás is komoly artista művészet vele nekem.. de délutáni szundinál néha életmentő.. mondjuk amilyen éjszakáim vannak lehet én este minden verzióval csak szenvednèk már. 37hkm
2022. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A scampre még egy szavazat. Annak a tölteléke nem zizeg. Van mindenféle formájú, válaszd ami tetszik.
2022. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én kb 15 hetes terhesen kezdtem el használni, megváltás volt, az utolsó pillanatig használtam, imádtam. Sima henger párnám volt amit a végein össze lehetett csomózni. Polisztirol gyöngyös volt, tehát zizegett, de egyrészt lehetett állítani így a keménységét, másrészt egy idő után irtó megnyugtató volt a hangja.

Én is sokat forgolódok, egy idő után megszoktam hogy viszem a párnát magammal. Mondjuk a végén, utolsó 3 hétben már minden bajom volt.

Eleinte a babánál is sok hasznát vettem a párnának.

2022. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A 80-as évek közepén nem volt “kismama párna”. Fogtam egy hagyományos párnát, és azt használtam.
2022. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Annyira cuki, amikor valaki sok évtizeddel ezelőtti tapasztalatok alapján ír választ. Képzeld el, lehet, hogy akkor nem volt, de azóta már sok víz elfolyott a Dunán, és már van ilyen is. Jó szolgálatot tud tenni és megéri kifizetni, ha megteheti valaki.

2022. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!