Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erős hát és derék fájás...

Erős hát és derék fájás szülés után, ami sugárzik a lábaimba, karjaimba, tapasztalt valaki még ilyet?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, hogy sürgősségi császárom volt. Ezek a panaszok kb februárban kezdődtek, amikor sokat, rengeteget fogtuk ölben a kicsit, sokszor csak úgy aludt és reflux miatt éves után is mindig sokáig kellett fent tartani.

Már úgy érzem hogy ez a fájdalom rá megy az életminőségemre is, állandóan fájnak és néha zsibbadnak is a váll izmaim és vadlijaim is a hátam mellett, Csontkovacshoz járok, de 4 alkalom még semmit segített, valamit van időpontom neurológushoz is.

Azelőtt rengeteget sportoltam, napi 10-12 km gyalogoltam, de most már semmire sincs energiám.

Valaki járt hasonló cipőben? Rettegek hogy ndm tudok vissza menni sportolni.


2023. ápr. 30. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress gyógytornászt, aki foglalkozik császár utáni hegkezeléssel.

Nekem a heg körüli letapadások okoztak fájdalmat sok helyen, főleg getinctájékon, és a lábaimban.

2023. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szétnyílt hasizom miatt fájhat a hát stb ,plusz hegkezelés.
2023. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
de lehet idegi becsipödės,gerincsėrv reumatologus jobban megtudná mondani.
2023. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erdélyi vagyok, őszintén én itt még nem is hallottam olyat hogy van heg kezeléssel foglalkozó szakember. Először a csaszarvonal. csoportban találkoztam ezzel. De utána érdeklődök, hátha🙏🏻
2023. ápr. 30. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A csoportban talán tudnak ajánlani szakembert.
2023. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!