Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babysittert meg lehet arra...

A babysittert meg lehet arra kérni hogy nálla legyen a gyerekkel vagyis nálla vigyázzon rá ne nállunk?

Figyelt kérdés
2023. máj. 1. 18:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem anyukám anno babysitterkedett, amikor kamasz voltam, és nálunk voltak a gyerekek. Nem hivatásos, papírral rendelkező babysitter volt, és anyukám kérésére volt így, hogy tudjon a nap folyamán főzni, takarítani stb. a saját lakásában, és így mi is be tudtunk segíteni neki a gyerek/gyerekek körül. Szóval, megbeszélés kérdése. Szerintem mindkettőnek van hátránya, előnye is.
2023. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon a babyszitter állások csopiban láttam így hirdetni.
2023. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

"Ekkora gyerekhez nem szoktak bébiszittert fogadni, pláne úgy, hogy vigye el magához."


Nekem már az újszülött gyerekem mellé is volt bebiszitterem, mivel egyedülálló anya voltam. Mondjuk nem vitte el magához, de sétálni igen.


Kerdezo, nyilván van olyan, aki vállalja a sajat otthonaban is. Ra kell kérdezni vagy eleve beleirni a hirdetesbe

2023. máj. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen nem sok de van . ismertem ilyen idösebb hölgyet aki az otthonaába foglalkozot pici gyerekekel.
2023. máj. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden csak megbeszélés kérdése.
2023. máj. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%
Sohasem vállalok úgy gyereket, hogy nálam van, ugyanis az az én lakásom, az én dolgaimmal, amikhez egy x hónapos gyerek ne nyúljon hozzá - vagy leveri pl.
2023. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!