Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy illik ez anyák napján?...

Hogy illik ez anyák napján? Kinek kell ajándékot adni?

Figyelt kérdés

Anya nélkül nőttem fel, nagyszüleim nem élnek, nem igazán tudom hogy van ez.

A férjemnek kell ajándékot adnia a nagyszüleinek, anyukájának és a keresztanyukájanak, ugye? De a kislányunk nevében is kell a nagyszülőknek adni, vagy egy kis ajándék elég kettojuktol?

Bocsi, ha hülye kérdés



2023. máj. 4. 12:44
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
96%
Általában kisgyerekek csak egy rajzot szoktak adni hogy azért kifejezzék a szeretetüket
2023. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Együtt elég ha adnak :)
2023. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy egy nagyobb/szebb virágot veszek, a fiam adja át a mi nevünkben és én is jól megölelgetem az anyukám. Ha a nagymamáim megélték volna a dédunokát velük is így járnék el. Az is tök oké, ha vesztek a kislányodnak egy aprócska kis cserepes virágot és azt ő adja át, vagy rajzol, kézműveskedik valamit, ha már annyi idős.
2023. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

A férjed adjon anyjának és nagyanyjának. A keresztanyjának nem kell. A lányod adjon neked és férjed anyukájának, esetleg férjed nagyanyjának.

A kisgyerektől tökéletes ajándék egy rajz. Normális esetben az apa szervezi a gyerek ajándékát (pl. ő szól a gyereknek, hogy kinek rajzoljon), egyrészt mert az anyának szólót ne az anya szervezze magának, másrészt itt kizárólag az apa felmenői kapnak majd ajándékot.

2023. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%

Anyát, nagymamát köszöntünk. Keresztanyát nem.

Én a gyerekem nevében nem adok az en anyukamnak semmit, csak en magam köszöntöm fel. A ferjem is így jár el. Ez nagyon családfüggő amúgy.

2023. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
#4 vagyok, amúgy nagyon fura nekem, hogy a férjed ezt nem tudja, vagy nem lehet tőle megkérdezni. Hiszen ő családban nőtt fel, tehát tudnia kéne.
2023. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
39%
Egy kezemen össze tudom számolni hány férfi intézi ezeket a dolgokat. Ez a mentális teher 90%ban az anyát nyomja.
2023. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én felköszöntöm a keresztanyámat is hiszen Ő is anya, persze Ő igazi keresztanya nem olyan divat típúsú, érdekelte is mindig a keresztgyereke.

Általában én veszek mindenkinek és a gyerekek adják át közösen a család nevében, ha akarnak rajzolnak is készítenek/készítünk valamit.

2023. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyit,hogy a Párom mindig vesz Nekem is a gyerekekkel, sőt van amikor a saját család részét intézi.
2023. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

7-es, anyák napjára magadnak intézed, hogy a kisgyereked megköszöntsön?

Nem érzed, milyen gáz?

2023. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!