Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kaptam egy ismerőstől a...

Kaptam egy ismerőstől a babámnak Sudocrem antiseptic healong cream 400 mg popsikrémet. Állítólag vette Facebookon magánszemélytől. Egy szó sincs rajta magyarul.Teljesen más illata van, mint amilyen Sudocremet szoktam venni. Használ valaki ilyet?

Figyelt kérdés

2023. máj. 10. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nyelven van írva?esetleg ha Google fordítóba beírod nagyjából leforditja
2023. máj. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Angolul van írva. Gondolom vagy külföldről jött vagy csak valami hamisítvány .
2023. máj. 10. 08:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A google lens tud olyat, hogyha alul a csúszkát a "fordítás"-ra húzod, a telefon kameráját pedig odatartod az idegennyelvű szöveg fölé, akkor a képernyőn megjelenik a fordítás magyarul.

Btw én semmit nem kennék a babámra, ami ki-tudja-honnan van.

2023. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A címke szerint eredetinek tűnik, kb ugyanazokat írja, mint a magyar. De hát mégse az. Úgy megörültem,mikor láttam mekkora és hónapokig elég lesz.
2023. máj. 10. 08:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként utánanéztem és a Sudocremnek valóban van egy ilyen terméke (Amerikában is forgalmazzák - ráadásul kimondottan jó értékeléseket kap, csak azt írják rá, hogy nagyon túl van árazva) - szóval emiatt nem kell aggódj. Ha megbízol a forrásban, akitől jött, hogy biztos nem valami román tehéntőgykrémet nyomtak bele a tégelybe, akkor okés. :)
2023. máj. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Győrben egy csaj forgalmazza ezeket, ő valóban Angliából hozatja, valószínű ez is olyan lehet. Nála pl angol pelus, ruhák minden van. Szerintem ez is olyan lehet.
2023. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy rosszabb lehet mint a magyar sudokrem.probald ki,aztán ha nem válik be akkor dobd ki..attól hogy angol a felirat meg lehet jó is.nem hiszem,hogy árthat
2023. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

ausztriában is lehet ilyet kapni nézd csak .

2023. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat
2023. máj. 11. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!