Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a jobb babapopsikrém?...

Melyik a jobb babapopsikrém? Neugranormon vagy Sudocrem? Eddig Sudocrémet használtunk, de most Neogranormont vettünk. Lesz olyan jó (vagy jobb) mint a Sudocrem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 15:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sudocrem a legjobb ! :) Vagy bephanten.. de a neugranormon nem jo !
2013. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 gabszem ***** válasza:
a sudocrem szerintem magasan a legjobb popsikrém. ráadásul jó bőrkiütésekre is akár a baba arcán is, vagy bőrszárazságra, szóval nekem mindig van itthon. De mivel nagyon drága én alapból DM-es popsikrémet használok, mert babám popsija nem érzékeny, nem volt sose csúnya piros. A Neogranormon hasonlóan jó mint a Sudocrem.
2013. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Neogranormon is nagyon jó, de azért a helyedben Sudocrem-et is tartanék otthon.
2013. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nekünk a sudo jött be. Ha kiszámoltam, olcsóbbra jött ki, mint az összes többi Neogranormon, vagy Bepanthen. Ez sokat segített a döntésben. Az egyetlen, ami nem tetszik benne, hogy sajnos nem tubusos. De minden babának-mamának más jön be.
2013. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
hát,nekunk a sudocrem egy idő után semmit nem hatott,durva kipirosodasnal,aztan kipropaltuk a neogranormont,másnapra helyre hozta a popsijat.szóval azóta csak olyat használunk.DE attól is függ,melyik neogranormon,a tegelyest,ami kimondottan popsi krém,nem szeretem,csak az eredetit,ami gyógyszertárban kapható.
2013. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló neharagudj de sudo után a neo a drágább a popsikrémek után ,200ft különbség van a 2 popokrém közt. Nem lehet annyira rossz, sokan esküsznek rá ugyanannyira mint a sudora!

2. válaszoló nagyon szépen köszönöm a válaszod

2013. máj. 27. 16:09
 7/18 A kérdező kommentje:
5.válaszoló pont ez az hogy cserélgetni szeretném a popsikrémeket hogy ne szokja meg a popsija így 3legjobbat cserélgetném havonta. De a fiam rovására se szeretném probálgatni.
2013. máj. 27. 16:19
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekünk a Sudo,kiszárította a popsiját,tiszta vörös lett,és kiütéses.Akkor áttértünk a Neo-ra.Az bevált,azóta is csak azt használjuk.Nagyon jó szerintem. :)
2013. máj. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
a neo nekünk nem vált be szárít,nem szívodik be rendesen...a sudot nagyon szeretem és a kislányom popsija gyönyörű...
2013. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sudocremet használtunk először, én arra esküdtem.:-)

Aztán kipirosodott a popsija, és nem nagyon akart elmúlni, kipróbáltuk a neogranormont, egyből helyrehozta. Azóta váltogatom ezeket.:-)

Vettem még 2 másik fajtát, de azok nem olyan jól kenhetőek.

2013. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!