Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gáspár családnévhez melyik...

Gáspár családnévhez melyik keresztnevet választanátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Dénes, Bence, Győző, Zsombor, Tamás, Vilmos

2023. máj. 18. 15:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én valószínűleg a Vilmost választanám, de a Dénessel vagy a Bencével is jól hangzik. Tamással még elmegy. A többivel szerintem nem jó, a Győző viccnek is rossz, ha pedig komolyan gondoltad, irtó nagy kiszúrás a gyerekkel. (A férjem egy egykori magyar sportoló nevét viseli, többször előjött életében, hogy felemlegették ezt neki, most képzeld el, ha te a Győző nevet adod, kihez fogják folyton a gyereket hasonlítgatni. Nem biztos, hogy örülne neki.)
2023. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek közül csak a Bence nem tetszik. a többi nevet szépnek találom. Viszont ami vár van olyan nevű híres ember; tehát, hogy aki már egy nagyon konkrét valaki; azt nem adnám a gyerekemnek; csak max akkor úgy, hogy két keresztneve lenne.

Még a Zsombornál nekem valahogy egy csöppet zavaró, hogy a két "r"-végződés miatt valamiért nekem a legvégén lévő r-t nem olyan könnyű kimondani.

Én a Dénes, a Tamás, és a Vilmos közül választanék; mindjárt megnézem, tudom -e tovább szűkíteni xd.

Szerintem ezek már mind jók; viszont a Vilmosnál még ami tényleg nagyon minimálisan, alig feltűnően, alig észrevehetően a két "s" helyzete valahogy ilyen formában úgy tűnik; nem annyira passzol. Viszont jó név, és mehet hozzá, de a Tamásnál meg a Dénesnél még nagyon minimálisan, így, egy leheletnyire sem fura ott a szó végi 's'-nél valahogyan. Szóval tehát , a Dénes, meg a Tamás jobban illenek hozzá szerintem egy fél leheletnyivel, mint a Vilmos.

Szal akkor én a Dénes és a Tamás közül választanék.

Szerintem a Dénes ritkább, Tomit hármat is ismerek, Dénest nem. Ha ez szempont nektek.

2023. máj. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
Bence
2023. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%

"aki már egy nagyon konkrét valaki; azt nem adnám a gyerekemnek; csak max akkor úgy, hogy két keresztneve lenne."


Legyen Gáspár Győző Viktor :D

2023. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

14. :D

[12. voltam :):) ]

2023. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
71%
Legyen Gáspár Orbán, Gáspár Győző vagy Gáspár Noé (Gaspar Noé rendezte a Visszafordíthatatlan című filmet, amelynek egyik vágás nélküli jelenetében 10 percen keresztül erőszakolják meg Monica Belluccit egy aluljáróban...)
2023. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Győző:)


Ha meg lányod lesz, akkor Bea lesz a keresztnév?

2023. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor majd kiírja, hogy Bea, Evelin vagy Virág :D
2023. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Tamás

Zsombor

2023. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Inkább Gáspár Gáspár. A Szomszédokban is volt Gábor Gábor. Ha már ki akarsz cseszni vele, ez a tuti.
2023. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!