Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan érezte ezt mind a...

Jogosan érezte ezt mind a gyerekeire mind magára nézve sértőnek a párom gyerekeinek az anyja?

Figyelt kérdés

3 gyerekük van. Próbáltuk megbeszélni, hogy a gyerekek mikor kivel, hol lesznek szünetben és van 2,5 hét, amikor egyikük sem ér rá. Én megmondtam, hogy 1 hetet el tudok vállalni, mert akkor egy barátnőm is nálunk lesz a fiával, de a többi időre nem merem őket bevállalni, mert ők is SNI-sek (ADHD + ez-az) és nem tudok annyi extra igényű gyerekre egyedül megfelelően odafigyelni. Ezen az anyjuk teljesen kiakadt, hogy milyen primitív idióta vagyok, nagyon megsértettem ezzel, hogy ilyen stílusban nyilatkozok róluk stb. Teljesen ledöbbentem, mert nem rossz szándékból mondtam, hanem azért mert tényleg így érzem.

Kérjek bocsánatot vagy mit csináljak? Tényleg olyan sértő dolgot mondtam? Én egyáltalán nem érezném ezt annak, ezért vagyok tanácstalan.


2023. máj. 23. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Autista a lányom,úgy válaszolok.

Semmi rosszat nem mondtál! Szerintem.

2023. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremnek 3 SNIs (auti, hiper) fia van. Én sem vállaltam el őket egyszerre ilyen hosszú időre. Max pár órára vigyáztam rájuk, de napokat/heteket kizárt. Borzasztó nagy felelősség és rengeteg türelem kell hozzájuk. A gyerekek anyja meg nem várhatja el senkitől (max egy fizetett szakembertől), hogy ennyi ideig pesztrálja őket.
2023. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka inkabb orulne, hogy vigyaz valaki a gyerekekre, ugyanis neked nem kotelesseged. Nehogymar te kerj bocsanatot, mikor o beszelt veled minosithetetlenul. Parod nem tette helyre?
2023. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegye össze a kezét, hogy hajlandó vagy egy hetet vállalni. Én ezt most vissza is mondanám szépen. Tudja már, hogy mennyit engedhet meg magának.
2023. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!