Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg tönkretettem a gyerekn...

Tényleg tönkretettem a gyereknapját?

Figyelt kérdés
3 éves kisfiam nagyon szeretett volna egy kis szirénázó rendőrautót amit gyereknapra megvettem neki. Ahogy hazaértem elkezdtem főzni, a szatyrot letettem az előszobában, és ottfelejtettem. :( A férjemmel a játszón voltak, amikor hazaértek az volt az első, hogy a fiam kiszúrta a szatyrot, és benne a rendőrautót. Kimondhatatlanul örült. A férjem viszont nagyon mérges rám, hogy hogy lehetek ennyire figyelmetlen, és elszúrtam a gyereknapot :(. Nagyon bánt, de úgy gondolom hogy mivel nem szülinap vagy karácsony, és ma is épp úgy örül mintha holnap kapta volna nem olyan eget verő hiba. Szerintetek?
2023. máj. 29. 15:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Felesleges vita a férjed részéről.tokmindegy mikor kapta meg a gyerek ...
2023. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Értelmes ember lehet.:)
2023. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Mivan? Tegnap, május 28-án volt gyereknap. Miért kéne holnap megkapnia az ajándékot?
2023. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
9%

Amúgy nem június elsején van gyereknap?

Mikor én voltam gyerek úgy tudtam meg most is úgy tudom.

2023. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Május utolsó vasárnapja a gyereknap.
2023. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%
4, Magyarországon május utolsó vasárnapján ünneplik a Gyermeknapot.
2023. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
Jaj.ertem.miett emlékeztem június elsejére nem értem
2023. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%

Az ENSZ június 1-re jelölte ki a nemzetközi gyereknapot. De minden ország kijelölhette a saját gyereknapját. Magyarországon május utolsó vasárnapja.

Összegezve: Kérdező, semmit se rontottál el. Még az ünnep pontos napjában sincs konszenzus. Országonként, söt úgy tűnik családonként is lehetnek eltérések. Megvan a kisautó, örül neki a gyerek és ez a fontos.

2023. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy. A férjed viszont nem épelméjű, ha ilyeneket mond.
2023. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
99%
Tegnap volt gyereknap.
2023. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!