Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg tönkretettem a gyerekn...

Tényleg tönkretettem a gyereknapját?

Figyelt kérdés
3 éves kisfiam nagyon szeretett volna egy kis szirénázó rendőrautót amit gyereknapra megvettem neki. Ahogy hazaértem elkezdtem főzni, a szatyrot letettem az előszobában, és ottfelejtettem. :( A férjemmel a játszón voltak, amikor hazaértek az volt az első, hogy a fiam kiszúrta a szatyrot, és benne a rendőrautót. Kimondhatatlanul örült. A férjem viszont nagyon mérges rám, hogy hogy lehetek ennyire figyelmetlen, és elszúrtam a gyereknapot :(. Nagyon bánt, de úgy gondolom hogy mivel nem szülinap vagy karácsony, és ma is épp úgy örül mintha holnap kapta volna nem olyan eget verő hiba. Szerintetek?
2023. máj. 29. 15:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy szúrtad el!

Egyáltalán nem az a lényeg, hogy mikor kapja meg, hanem hogy kiktől, és hogy örüljön neki :)

Egy 3 éves kisgyerek amúgy sem haragszik ilyenek ért, a férjed a buta.

2023. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekért*
2023. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes logikája van a férjednek. Biztos sok gyerek lett lelki sérült attól, hogy olyan játékot kapott, aminek nagyon örült, és egy nappal előbb is kapta meg. 😁
2023. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
96%
3 éves gyerek nem ismeri még a napokat, a naptárt. neki akkor van szülinapja, amikor a szülei mondják.Akkor van gyereknap, amikor a szülei mondják.
2023. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
94%

És ha mondjuk a nagyiék csak szombaton, neadjisten, egy héttel korábban tudnak csak eljönni és ajándékot adni, akkor kirúgja őket a lakásból?

Nekem sokszor ünnepek előtt vagy után adtak szülinapi, mikulás vagy karácsonyi ajándékot is, mert nagy családunk van és sokszor nem ért rá mindenki. Mégse lettem lelkisérült, sőt aránylag sokáig hittem a Mikulásban, Jézuskában.

2023. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
95%
Tegnap volt gyereknap, szóval maximum azon pattoghatna, hogy késtetek az ajándékkal. :)
2023. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
56%

Jó lepontoztatok,köszi.

Pedig semmi rosszat nem írtam,hogy én június elsejét tudtam gyereknapnak.

2023. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
94%
Tegnap volt gyereknap.Nem értem a problémát!
2023. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan már, egy háromévesnek még fogalma sincs erről, hogy melyik a gyereknap, a szülinapja, stb. A lényeg, hogy örül(jön) neki!
2023. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 harebell ***** válasza:
85%

Nézz rá a gyerekedre, ahogy örül a játéknak vagy épp boldogan játszik vele. Tönkre lett volna téve a gyereknapja? Te is tudod, látod, hogy nem.


A férjedet te ismered, hogy csak rossz napja volt, most ezt túlreagálta, vagy gyakoribb probléma az ilyen nézetkülönbség kettőtök között.

2023. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!