Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császármetszés után sokat...

Császármetszés után sokat fájdogál az alhasam és a derekam, ez lehet az emelgetéstől?

Figyelt kérdés

Másfél éve volt császármetszésem és igazából a kezdetek óta fáj a hasam és a derekam, úgy figyeltem meg, hogy összefüggésben lehet az egyre súlyosabb baba emelgetésével.

Másnak is voltak ilyen panaszai amíg sokat kellett emelgetni a babát?

Nőgyógyásznál és urológusnál is voltam azóta, de nem találtak semmit, ami okozhatná az időszakos fájdogálást.


2023. jún. 6. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyílt hasizom. Gyógytorna segít.
2023. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyílt hasizom, letapadások a hegben is okoz ilyet. Császárheggel foglalkozó gyógytornászt keress fel.
2023. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Összenövések okozzák, azért nem talált orvos semmit, mert az "láthatatlan "

Hihetetlen, hogy ma még van olyan orvos, aki nem tud erről és nem irányít a megfelelő szakemberhez.

Heg masszázs, hegkezelés, célzott gyógytorna a megoldás rá. Keress olyan gyógytornászt, aki foglalkozik ilyennel.

Ajánlom a császárvonal Facebook csoportot, appilkációt. Semmi közöm hozzájuk, semmi hasznom belőle, de nagyon sokat segítettek már rengeteg anyukának.

2023. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, én is ajanlom a hármas által írt csoportot, csak volt már, hogy törölték a hozzászólásom reklám miatt. A csoportban segítenek hozzás közeli szakember ajánlásában is
2023. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!!!

❤❤❤

2023. jún. 7. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!