Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig fürdettétek babakádban...

Meddig fürdettétek babakádban a gyereket? Az etetőszéket mennyi idős koráig használtátok?

Figyelt kérdés
2023. jún. 11. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Mikor már ült, akkor már nem babakádaztunk, de előtte is sokszor inkább csak közösen lezuhanyoztunk.


Etetőszék - olyat vettünk, ami sokáig kitart, nem csak etetőszék funkciója van (TrippTrapp etetőszék típusú csak olcsóbb kiadás). Az ikeás simába még befér, de már nem kényelmes, ha étteremben eszünk, inkább széken ül sokszor simán. 2 éves

2023. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Másfél éves, berakom a kiskádat a nagyba, egyelőre kényelmesen bele tud ülni.


Tud már normális széken ülni, de az etetőszékbe be tudom kötni. Azt is használjuk még.

2023. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Sosem fürdettem babakádban, első naptól a nagykádban fürdettem.

Fiam 2éves koráig használta az etetőszéket, lányom 20hónapos, még használja.

2023. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

13 honapos,meg kiskadba furdetem,mert csak zuhanyzonk van.

Etetoszekben etetem,bar mar nem kenyelmes neki,mindig fel akar allni benne.

2023. jún. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

2 gyerek.

Kád: egyik 2 éves koráig, másik 1 éves koráig

Etetőszék: mindkettő 3 éves koráig

2023. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 évesen kapott egy olyan magasított gyerek széket ami nem beulos, olyan mint egy sima szék csak magasabb a lába, meg stabilabb nem lehet rajta hintazni. Előtte az ikeas antilop volt, de egyébként anyukámeknal most is abban ül az asztalnál tálca nélkül pedig már 3 éves elmúlt.
2023. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Babakadat talán 1,5 éves koráig használtuk.
2023. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

9-10 hónapos korig babakádat.

1,5 éves korig etetőszéket. Vettünk székhez rögzíthető ülésmagasítót és onnantól abban evett. Már most átalakítható etetőszéket vennék, ha összejön a kistesó. Igaz akkoriban kis méterű volt az étkezőasztalunk és nem is fért el alatta az etetőszék, hogy tálca nélkül evett volna, ezért is vettük a magasítót.

2023. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Etetoszekben 2 éves koraig pár alkalommal ült. Babakadban fürdik a mai napig, amit a nagx kádba teszünk. 4 éves múlt.
2023. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kádat addig amíg nem ült, etetőszéket olyat vettünk ami később magasító lesz így kb 5 éves koráig ült a magasító részében.
2023. jún. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!