Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha már anyám is használta...

Ha már anyám is használta "régen" ezt az oldalt, gyereknevelés kategóriában, akkor lehet, hogy miattatok vagyok ilyen elcseszett? 🤔

Figyelt kérdés
Nah, várjatok csak...

2022. aug. 31. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. 2008 óta vagyok user itt, akkoriban még nem volt ennyi idióta itt.
2022. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Én 2010 óta vagyok itt, és már akkor is voltak itt trollok.

Egy szoptatás vs tápszer kérdésnél pl ugyanakkora cirkusz volt már akkor is, mint ma.

2022. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Akkor pont nem lennél az, mert mi értelmes tanácsokat adtunk, és akkor még nem moderáltak ki, ha őszintén írtunk. Most már csak hazudozni szabad.
2022. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

2007-ben regisztráltam, akkor még másik accounttal, hát szerintem akkor is sok volt az idióta, csak máshogy voltak hülyék. Akkor pl simán a földbe döngöltek mindenkit, aki csak halványan utalt is rá, hogy nőként, kisgyerekesként a gyerekei mellett másból is áll át élete, mondjuk tanul, vagy fontos a munkája is, vagy hobbija van, vagy bármi.

Akkor voltam terhes a nagyobbik fiammal, simán elhittem, hogy az anyák többsége tényleg így gondolkodik, ezért irl sem kerestem nagyon más anyák társaságát.


Mondjuk azért az meredek következtetés, hogy azért vagy "elcseszett" mert anyák tizenpár éve irogatott ide.

2022. szept. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Úgy bírom ezt a másokaz hibáztatást...
2022. szept. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éve létezik ez az oldal?
2022. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
2006 óta létezik.
2022. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Értem, köszönöm. Tehát 16 éve.

Akkor kíváncsi lennék, hány éves a kérdező. Vagy még kamasz, de akkor kissé furcsa máris elcseszettnek neveznie az életét. Ha meg huszonéves, akkor a legfontosabb gyereknevelési dolgok amúgy is megtörténtek vele, mire ez az oldal elindult.


Bár szerintem egy unatkozó troll kérdése ez.

2022. szept. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2007 óta is unom el az időm, csak a kategória változott. Akkoriban a párkapcsolati dolgok érdekeltek. Most az a részleg full kabaré.
2022. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez inkább egy vicces kérdés akar lenni.

Miattam amúgy biztos nem, kb 5 éve vagyok csak tag. És alapvetően én is a Szerelem, szex (akkor még így hívták azt hiszem) rovatba válaszoltam eleinte, csak az már tényleg egy dühöngő, 5 percre benézek, és lehoz az életről az a tömény agresszió ami ott megy.

Szóval a válaszom kedves Kérdező, hogy nem, nem miattam elcseszett az életed.

2022. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!