Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tartalmas lenne ez a menüsor...

Tartalmas lenne ez a menüsor egy szoptató anyukának, aki esetleg egy picit fogyna, vagy legalábbis nem akarna tovább hízni?

Figyelt kérdés

a "Z" ből a kismama,vagy az alakformáló,esetleg a fitneszmenükre gondoltam


[link]


2010. okt. 11. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a fitnesz, de az is nagyon egyhangú, minden nap hús+zöld. Én magamnak főzők, de nagyon egyszerűen oldom meg, hogy diétás legyen. Egyik nap rizst eszem zöldséggel, másik nap tésztát zöldséggel, harmadik nap hús vagy hal zöldséggel, és van, hogy csak párolt zöldséget, de abból jó sokat! Amióta így eszem azóta fogytam 10 kilót, és végig tudtam szoptatni, sőt! ahogy elkezdtem a diétát még több lett a tejem. Nem vagyunk egyformák, nem tudom neked beválna-e, de nekem nagyon bejött.
2010. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!