Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy -két válaszoló tiszta...

Egy -két válaszoló tiszta idegbetegnek tűnik. Legalábbis a válaszai alapján. Miért lehet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, de elég idegesítő. Biztos otthon nem élik ki magukat. Sokszor van, hogy segítségre lenne szükségem, felteszek egy kérdést, erre jól leosztanak :( Szomorú, hogy kisgyerekes anyukák hogy viselkednek néha:(
2009. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert vagy tényleg idegbeteg, vagy rossz napja volt és idejön kitölteni a mérgét, vagy összeveszett a párjával, és szintén itt éli ki a bosszúját. Az ilyeneket nemes egyszerűséggel, komment nélkül át szoktuk ugrani. :)) Legalábbis én nem is reagálok ezekre sosem.
2009. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Mire gondolsz?
2009. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
A 2. vagyok ismét. Ja, és engem is lepontoznak állandóan, mikor pld. egy tápszeres kérdés felmerül, és válaszolok rá, hogy mi hogy csináljuk.. ilyenkor jönnek az anyatejezők és kapom a pontlevonást. Mintha csak én tehetnék arról, hogy nekem csak 3 hónapig volt tejem véres verejték árán.. És amikor próbálok másoknak segíteni e témában, érdekes módon vagy beszólogatnak, vagy lepontoznak. De ezekkel sem szoktam foglalkozni különösképp :)
2009. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Én most idegbeteg vagyok,ugyhogy inkább nem reagálok semmit erre a kérdésedre,de tudatom mindenkivel,hogy én kiszoktam néha akadni,de nem itthoni dolgok miatt hanem azon amik itt szoktak néha menni!ÁÁÁÁÁÁÁÁ :()
2009. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

:) ne haragudj, kedves utolsó, miért is idegesíted magad? Ha valami nem tetszik, egyszerűen csak átnézel rajta, vagy kilépsz innen. Ilyen egyszerű. Egyébként szerintem a kérdésre az a válasz hogy sok nőből az anyává válás után ragadozó lesz és mivel ösztönösen cselekszik, úgy gondolja, hogy az úgy jó. És az úgy jó! de amint valami mással találkozik, amit ő nem úgy csinál, kitör belőle a vadállat, mert állítja, hogy csak úgy jó, ahogy ő is tesz. :) Igen, de annyian vagyunk és annyifélék. Mondhatnám:´˝sok sok levél van a fán, mégsincs két egyforma˝ . Szóval feleslegesen idegesítik magukat, akik magukat idegesítik, mindenki tegyen úgy babája körül, ahogy érez, annak ellenére is, hogy pl nem várt választ kap a kérdésére. A másik oedig az, hogy nyilván ezen az oldalon többek között éles viták is alakulnak ki, ami virtuális verekedésbe is átmegy néha. Na ez tényleg durva, de ezekkel nem kell foglalkozni, akit bosszant :) Úgyhogy nem idegbetegek, csak igazukat próbálják meggyőzni, ami vagy sikerül vagy nem. Én néha beleolvasok egy egy ilyen vitába, de megyek is tovább, ott már értelmes válasz úgy sincs :)

Egy nyugodt anyuka :)

2009. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Mert sok barom él a földön!
2009. jún. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Nikcsi ***** válasza:
73%
Haaaat, ami par kerdessel alabb folyik abortuszkerdesben az szerintem szegyen es gyalazat... Hogy tudnak emberek, anyukak igy mocskolodni egymassal, szamomra felfoghatatlan.
2009. jún. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Én is olvastam az abortuszkérdést, és úgy látom, hogy a jó oldal összecsapott a rosszal.
2009. jún. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Miért? Mert nagy az Iten állatkertje, és sajnos túl alacsony a kerítés!
2009. jún. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!