Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen baba tusfürdőt és...

Milyen baba tusfürdőt és sampont ajánlott venni a kisbabának? Ti milyeneket használtatok?

Figyelt kérdés
Láttam olyat ami sampon és tusfürdő a Gabitól. Ez jó lehet? Első baba

2023. jún. 24. 20:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Dora Natura tusfürdőt hasznalunk. Csak olyat szabad ami termeszetes összetevőkből van.
2023. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

Mi sokáig a gyógyszertári fürdetőkenőcsöt használtuk.


Sőt! 5 éves koráig, ha télen kijött a hidegtől az ekcémája a lányomnak,akkor is ugyanazt a gyógyszertári fürdetőkenőcsöt írta fel a gyerekorvos. Krémként azzal kellett kenegetni.

És mindig rendbehozta a lányom bőrét.


Tudom,hogy itt a gyk-n már pálcát törtek az Unguentum kenőcs felett, de nekünk nagyon bevált.

2023. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
La Roche Posay
2023. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
La Roche Posay. A kórházban is azzal fürdették.
2023. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

Uriage vagy la roche posay


Dora Naturát nem próbáltuk, mert 2 ekcémás ismerősnél is lobbantak a gyerekek..

Nekem is hajlamosak rá

2023. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%

Bioderma olajos és fürdető krém.

Sampon pedig Bebé koszmó elleni.

2023. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

La roche-t használtunk kezdetektől, de nem segített az ekcémáján (gyógyszertáritól még rosszabb is lett). Így áttértem az Uriage-re az nagyon szépen rendbe tette neki, igaz annak van illata is, ami szükségtelen, és elsőre nem is olyan jó, de nem irritálta, úgyhogy megszoktuk.

Én ennél maradok.

2023. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Nekem azt mondták (gyerekorvos, védőnő meg csecsemősök is), hogy felesleges az első hónapokban a fürdető, sampon, ilyen olyan kence, ezért nem használtunk semmit a gyerekek 6 hónapos korukig. Utána meg dm babylove szenzitív fürdetőt.
2023. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Mixa olajos furdetőt, samponbol DM sajátmárkásat.
2023. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%

Én a Gabi 2az-bent használom 5 napos kora óta, most 4,5 hónapos.

A Doranatura kiszárította a bőrét. Kipróbáltuk, mert nagyon ágáltak a Gabi ellen, hogy világvége lesz ha illatos fürdetővel fürdetem. 5 napig használtam és napról napra rosszabb lett a bőre.

2023. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!