Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajlakk árthat a babának? Ma...

Hajlakk árthat a babának? Ma alkalmi hajat készítettem egy ismerősnek, és sok hajlakkot használtam. 26hetes kismama vagyok,nem gondoltam hogy baj lehet, de rá googleztam, és nem ajánlott a hajlakk be lélegzete. ugye nem ártott a babának?

Figyelt kérdés
2022. nov. 25. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezdesz nagyon kutakodni a neten, akkor a végén azt is meg tudod állapítani, hogy minden árt a terhes nőknek és mindentől is lehet baja a babának. Felesleges stresszelni ilyen butaságon. Szellőztess ki, de ezt terhesség nélkül is ajánlott megtenni amúgy.
2022. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor azt olvastam, hogy az ásványvíz is ártalmas, ha mindig egyfélét iszik az ember, szóval inkább ne kutakodjon. :D
2022. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azok alapján, amiknek utána olvastam, már kb a koporsómat kédzíttethetném.😂 Nyilván nem direktbe szipuztad be a hajlakkot, nem lesz semmi baj :)
2022. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
#napikamu #márvártam
2022. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!