Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Barátnöm,akinek 3 gyermeke...

Barátnöm,akinek 3 gyermeke van észrevettem,nagyon féltékeny,hogy én babát várok(neki már nagyobbacska gyerekei vannak)Miért féltékeny ha már ö átesett ezen?

Figyelt kérdés

Bàrmi véleményt mondok,ö mindig az ellenkezöjét ajànlja,legyen szo etetésröl,ruhàkrol,jàtékokrol,nevelésröl....

Eddig is éreztem,hogy irigy,de mostanàban,hogy màr nem sok van hàtra a babàig,még ellenkezöbb,

terhességgem alatt mindig azt hajtogatta:

-a 17 hétben vetélt el a növérem

-a 27 hétre született babàk fogyatékosak

stb.

szoval ezeket mindig akkor mondta,amikor pont azt a hetet töltöttem,olyan volt mintha josolni akart volna,hogy velem mi lesz,

Söt egyre többet hangoztatja,hogy ö nem hiszi el,most sem hogy terhes vagyok,nem tud elképzelni a gyerekkel....

Amikor valahovà megyünk és vezet,akkor a hatalmas dombokon extra gyorsan hajt,és kacag hogy ez milyen menö volt,és ha finoman megjegyzem,hogy legközelebb ovatosabban vezessen,akkor azt mondja,nem lesz a babànak ennyitöl semmi baja(ami lehetséges,de a gyomrom felfordul)

Miért teszi ezt velem?

Pedig neki màr van 3 gyereke,nem értem.

Neki is megvolt az esélye.

Az nem lehet hogy fél,hogy nem fogok vele foglalkozni,mert tudja,hogy szinte csak egy ajto vàlaszt el,bàrmikor a 24 oràban megtalàl...


2008. dec. 30. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg így van,ahogy leírtad,akkor én sürgősen megszabadulnék az ilyen "barátnőtől".
2008. dec. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen igy van,ami nekem fäj,mert azt hittem hogy örülni fogom velem együtt,és tàmogat,meg tapasztaltabb,és segiteni fog,de az ellenkezöje történik,pedig sohasem bàntottam meg.
2008. dec. 30. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő elmebeteg,sürgősen szabadulj meg tőle!!!!
2008. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus! Akkor neked is vannak ilyen "barátnőid"...! :( Nekem is van, ráadásul kettő! Most igyekszem leépíteni őket! Halálra bírnak szekálni az okoskodásukkal és a rosszindulatú megjegyzéseikkel! Azt hiszik, hogy csak nekik van joguk anyának lenni... Sajnos, ha már most ilyen, akkor a baba születése után sem számíthatsz semmi jóra. Féltékeny, és irigy arra, hogy most Te leszel a középpontban és a babád, Neked már nem az ő 3 gyereke lesz a fontos, hanem a sajátod (naná!). És biztosan fél, hogy esetleg Te majd jobban csinálsz valamit. Valószínűleg nem is szeret Téged igazán. Én is most jöttem rá, kik az igazi barátok! Szóval kösd fel a gatyót, lesznek még meglepetések...!
2008. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Érdekes,ahogy a dolgokat làtjàtok,ezek szerint nem csak én gondoltam ugy hogy baj van.

Nekem nem ment volna az idegemre,de ott betett amikor tudvàn tudja hogy terhes vagyok(32. hét)

és az autoval direkt gyorsan hajt a buckàkon.

Na ott nagyon megijjedtem-de sohasem hittem volna hogy egy 3 gyermekes tapasztalt anya képes ilyenekre....

2008. dec. 30. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg nem normális..........Én azt mondom hagyd a fenébe,a kórházban úgyis ismerkedni fogsz újdonsült anyukákkla,köztük is biztosan lesz tapasztaltabb többgyermekes:) Nem egy hosszantartó barátság indult a szülészeten:)
2008. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és többet be ne ülj mellé!!!!!!!!Lehet h majd egyszer észheztér,de legalább addig tényleg felejtsd el!
2008. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia


ülj le vele és probáld megbeszélni a dolgokat.

ha nem sikerült normlisan megbeszélni a dolgokat és olyan indokot felhoznia,ami elfogadható,akkor sajnos ez nem barátság..

2008. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!