Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azokat a válaszok...

Hogyan lehet azokat a válaszokat eltüntetni, amelyek nem tetszenek? Már többször is észrevettem, hogy bizonyos kérdések alatt eltűntek az addig ott lévő válaszok.

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelenteni kell a moderátornak, ő eltünteti, ha tényleg olyan!!!
2011. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
El lehet, jelentgetéssel a moderátorok felé. Sokkal hasznosabb azonban "benyelni" őket, esetleg elgondolkodni azon, hogy nemkívánatos stílusa ellenére lehet benne valami.
2011. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez akkor történik meg, ha több bejelentés érkezik a moderátorokhoz,hogy a válasszal valami baj van.

Trágár, zavaró meg nem tudom miket lehet még megjelölni.


De te magad biztosan nem tudod eltűntetni (sajnos).

2011. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás



ha ez esetek közül valamelyik fennáll akkor valószínű, hogy kitörlik.De csak azért mert egy valaki nem ért egyet a másik válaszolóval még nem lehet töröltetni.

2011. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem. csak fura volt, hogy semmi kivetnivalót nem találtam a válaszban, és eltüntették...
2011. aug. 18. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!