Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek melyik folttisztító...

Kinek melyik folttisztító vált be? Beszáradt foltra tippek?

Figyelt kérdés
Milyen folttisztítót használtok? Meg vagytok vele elégedve? Én már annyifélét kipróbáltam, de nem találok olyat, ami a beszáradt foltokat is kiszedi. Szívesen fogadnék tanácsokat, ötleteket!
2010. okt. 13. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
wanish
2010. okt. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igaz babaruhán még nem próbáltam, de a vanish nekem nagyon bejött!!!szépen kitisztított elég makacs foltokat is!

nem a legolcsóbb, de megéri.

a babaruháknál is fogom használni.

38+5 hetes pocis

2010. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem csak a clorox(kék tubusos),jó szines és fehér ruhához is,vállt be pedig sokat próbáltam ki.2éves a fiam,a beszáradt,fű,sár,vér,előkén kaja...stb foltokat teljesen kiszedi.Én Ariel mosókapszulával mosok+mindig teszek hozzá ilyen folt tisztítót is.Persze a vérre,fűre makacs foltra,rögtön teszek belőle és úgy teszem a szennyes tartóba,és pár nap múlva mosom ki akkor is kijön:-).Bátran ajánlom.Próbáld ki,700ft körül van.

Üdv

Vera

2010. okt. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem a vanish nem jött be sajnos, sem az ariel folttisztító és még sorolhatnám. De a cloroxot még nem próbáltam , kipróbálom hátha sikerül vele. A két gyerkőcöm folyton összekeni magát, leeszi stb. és nem tudom mindig azonnal kimosni vagy bekenni, így elég sok ruha foltos marad, amiket sajnálok. Jó lenne ezekből is kiszedni valamivel a foltot(ecetes olló kilőve :))
2010. okt. 13. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!