Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Ars Una kulacsok tartósabba...

Az Ars Una kulacsok tartósabbak, mint a Lizzy Cardok?

Figyelt kérdés
Az utóbbit vettük mindkét gyereknek tavaly, mindkettőről az első leejtésnél letört a biztonsági záras pöcök (még az első héten), próbáltam óvatosan mosni, de a minta nagyon gyorsan kopott róluk és az egyik teteje teljesen szétesett 8 hónap után :/

#kulacs #Ars Una #Lizzy Card
2023. júl. 3. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:

A kérdésre nem tudom a választ, de tavaly év elején a gyereknek a pepcoban vettem a kulacsot. Teljesen úgy néz ki mint egy Ars Una (vékony, biztonsági záras, fém a palack) 1800ft volt. Tökéletes a mai napig.

A kövi tanévre is jó lesz. Nem kopott meg a minta sem (Fekete alapon, térkép)

2023. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Milyen a 'lyuka' a pepcosnak? Nekem az a lényeg, hogy ilyen legyen:

[link]

és 6-800ml-es

2023. júl. 3. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem. Nem ilyen kis csőrös.

[link]

2023. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Én csak az Ars Unát ismerem. A fiamnak évek óta ilyen van, jól bírja a strapát, pedig ő aztán nem kíméli. Én évente cserélem, de nem azért, mert tönkrement, csak én így szoktam.
2023. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom most volt elsős.


3 kulacsot gyepált le az első 4 hónap alatt. 🤦

Az elsőt 1 nappal iskola kezdés előtt, bár nem ars una volt , de majdnem ugyan ilyen kupakos.


Most egy teljesen no name van, szívószálas kihajtható csőrrel.

2023. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lányom 5 éve használja az ArsUna kulacsát (bár 3 év ovi alatt nem napi szinten, csak heti 2x, suliban minden nap), de csak most repedt meg rajta az akasztó. (Én törtem le, pipa is volt a lányom)


A szilikon gumit cseréltem benne 2x, mást nem. A mintája karcos, de nem kopott. Szerkezetileg tökéletes, de már nagyon unom, úgyhogy szeptemberre kap újat.


A kicsi is 3 évig használta oviban (szintén heti 2x) illetve családi kirándulásokon, annak sincs semmi baja.


Nekem is az van, kb. 5 éve használom napi szinten. A minta már elég kopott, de ebben is csak a szilikon gumit cseréltem 3x.


Legközelebb is ArsUnát fogok venni.

2023. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ars una kulacsot használunk, 3 éves ,most kezd a mintája lekopni, azon kívűl semmi baja
2023. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Évekig vettem minden félét, de most 1 éve van ars una és ez tetszik a legjobban praktikum, ár érték, tartósság szempontból. Sosem folyt ki, strapabíró. Maradok is ennél.
2023. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk volt ARS UNA kulacsunk de nem jött be mert hamar az italok még sima víz is hamar tönkre ment rossz izü lett .


Úgyhogy le cseréltük egy másik fajta kulacsra sőt 2 különbözö kulacsra is van lányomnak.

Azokal nincs gond

2023. júl. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!