Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az alábbi Ars Una iskolatáskával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


Leendő elsősömnek vennék ilyet, megnézném boltban is, de sehol nem kapni, csak a neten, ezért érdekelne mások véleménye is róla.


2012. júl. 23. 21:00
 1/3 A kérdező kommentje:
valaki...?
2012. júl. 24. 09:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt aValaki:-)))))

Szóval..az ARS UNA iskolatáskák főleg az ergónomikus kiképzésűek az egyik legjobb fajtához tartoznak.Ami már csak hab a tortán hogy ők forgalmazzák a legtöbb képregény illetve mesehőssel borított cuccot Magyarországon.Megbízhatóak,strapabírok,imádják a gyerekek.Személy szerint én olyan helyen dolgoztam amíg nem lettem terhes ahol árultuk az iskola cuccokat,elég jó hírű boltban és még ismertem az ARS UNA tulaját is.ha van is gond némelyik cuccával rugalmasan cserélik a boltban ahol veszed mert a forgalmazó kicseréli.remélem tudtam segíteni.

2012. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elözö vagyok.....ha szeretnéd tudni hol lehet kapni ilyen cuccokat írj privit és megírom szívesen neked....
2012. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!