Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Virág Natura teák ciklus...

Virág Natura teák ciklus illetve pcos tea mind a kettőt iszom reggel a ciklus este pedig a pcos teat. Kb 3 és fél hete iszom őket babatervezés miatt viszont most késik a mensim de sajnos a tesztek negatívak. Lehet hogy a teák miatt késik?

Figyelt kérdés
2023. júl. 4. 10:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
3 napja késik de jelét se érzem hogy meg akarna jönni.
2023. júl. 4. 10:02
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Ezek a teak hajlamosak a ciklust felboritani. Nem azt mondom ezzel, hogy nem jo ilyennel probalkozni, csak ki kell tapasztalni, neked melyik jo a problemadra. Nekem pl a barat cserje hatott mert 60 napos ciklusokbol csinált 35 naposat. De baratnomnel kitolta 2 hettel. Erdemes lenne homerozni a teazas melle. De ami a legjobb, erosito edzes, es dieta. Ha utobbiakat nem csinalod kisebb az esely ra h segit a tea
2023. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszod

Abbahagyjam most igy a teazast szerinted még meg nem jon?

2023. júl. 4. 18:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Valószínűleg neked nem erre van szukseged. Van egyébként valami eü problemad? Miota nem jon a baba?
2023. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nincsen neztek mar hormonokat cukorterheles is volt

Tavaly aprilis ota probalkozunk februarban ossze is jott de sajnos spontan elveteltem 😢

Azota pedig sajnos nem sikerul

Nem tudom mi lehet a gond nagyon szeretnenk mar 😢

2023. júl. 4. 21:56
 6/12 anonim ***** válasza:

Parod is ki lett vizsgálva?

Ha neked minden klappol, es ezt a ciklusaid is alatamasztjak, akkor ezek a teak valószínűleg csak bezabarnak. Hány naposak a ciklusaid? Rendszeresek? Ovutesztet használsz? Homerozest próbáltad mar?

2023. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Parommal is minden rendben

29-32 naposak a ciklusaim

Lh tesztezek is mindig van pozitiv Lh tesztem is de nem akar ujra jonni

Nem tudom mit tehetnek meg 🙁

Mar lassan minden kiprobaltam 😢

2023. júl. 7. 05:07
 8/12 A kérdező kommentje:
Azota egyebkent megjott 4 napig kesett.
2023. júl. 7. 05:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Valoszinunek tartom, h a progeszteront tolta meg kicsit, ezert lett hosszabb. Mar ha az ovu jokor volt a teszt szerint. Kezdj el homerozni, mert abbol sok sok minden kiderül, 2-3 honap alatt latni fogod. Van par nagyon fontos szabalya amit be kell tartani, olvasgass rola. Nekem segitett. Pl nekem 2 nap mulva van ovum a pozi teszt utan. Szoval tényleg erdemes kiprobalni.
2023. júl. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget

Esetleg kerhetek tobb infot ezzel kapcsolatban?

Mikor kell kezdeni es mikor erteknel szamit vagy mibol lehet megallapitani ho alapjan hogy pont ovu van?

Koszonom

2023. júl. 7. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!