Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fáj a spirál feltétele?

Fáj a spirál feltétele?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
3 évig volt spirálom. Köszönöm többet nem kérek belőle,nekem olyan erős vérzésem volt tőle, már majdnem elájultam.
2010. okt. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor álljon itt egy normális válaszi is, bár gondolom, az elsőt törölni fogják...

Én kétszer szültem fájdalomcsillapítás nélkül, ahhoz képest semmi. Nm is azt mondanám ,hogy fáj, hanem hogy kellemetlen. Kapsz egy érzéstelenítő injekciót a méhszájra, azt érzed, hogy felszít (mint a fogorvosnál a szuri), de utána csak a matatást. Az egész kb 5-6 perc, én nagyon féltem tőle, de nem kellett volna. Utána vérzel egy kicsit és annyira fáj a pocakod, mint egy gyengébb menstruációnál 2-3 napig. Aztán mehet minden a megszokott kerékvágásban.

2010. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nekem tök normális vérzéseim vannak, nem lett több, nem fáj jobban.
2010. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

most félreérthető...

szóval törölték már, nem a mostani első válaszolóval van problémám

2010. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.Én már nagyon régen rakattam fel(csak 1 évig volt,mert méhgyulladást kaptam tőle),de nem adtak érzéstelenítőt.Komolyan mondom azt hittem besz*rok,amikor feltette a doki.Ha bírtam volna a spirált se tetettem volna fel többet(a jóval bővebb vérzésről nem is beszélve).
2010. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 4 évvel ezelőtt rakták fel,a menstruáció 3.napján én is féltem hogy fáj! Kellemtlen volt egy kicsit csipet,de kb 3-4 perc és kész volt! Utánna kicsit görcsöltem 1-2 napig! Kb 6-7 hónap kellett hogy megszokja a szervezetem ez idő alatt amikor megjött 10-11 napig tartott! Utánna viszont beállt arra a 5-6 napra,és percre pontosan tudtam mikor jön meg legközelebb! 3 évig volt fent,az idén februárban levetettem mert kistesot szeretünk volna! Már márciusban meg sem jött november 22-ére várjuk a kis öcsit! Nekem Gold Lilly volt!

Remélem tudta segiteni.

2010. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most kicsit megszeppentem!Nem valami jót írtok a feltételről, mármint a fájdalomról.

Őszintén nekem nem szimpatikus a spirál, de most akkor mit???

A gyógyszer drága, az óvszert sosem szerettem.

2010. okt. 13. 21:04
 8/9 A kérdező kommentje:

Könnyű szülést utolsó!

Én szeptember 11.-én szültem a kisfiamat a 2 éves lánykám mellé!

2010. okt. 13. 21:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá,de jó te már tul vagy rajta!én most is ha megszülök a 6 hetesen feltetetem!A második babánál megszakitással védekeztünk és szoptatam is! És sajnos 4.5 hónapos volt én meg 11-12 hetes terhes!Nagyon sajnáltam elvetetni de nem birtam volna szerintem cérnával! Ekkor a nagyobbik 3 éves volt! Utánna rakatam fel és öszintén bevalva inkább 3-4 perc csipő kellemetlen érzés,mint még egy abortusz!!!!Olcsobb is és nincs benne hormon sem! Én ano 7500 ft-ért vettem most sem kerül sokkal többe,Ez kb 3-4 havi gyogyszer ára,igy pedig 7 évig jó!
2010. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!