Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párommal ma volt egy érdekes...

A párommal ma volt egy érdekes beszélgetünk. Ti bevállalnátok? (terhesség)

Figyelt kérdés

Szóval, a helyzet az, hogy 2011. nyarára összegyűlne annyi pénzünk, hogy tudnánk saját lakást venni. Sokat beszélünk a terhességről, kisbabákról. A párom oda van a gyerekekért és én is imádom őket. Egyik ismerősünk nem rég szült, és állandóan náluk vagyunk "babázni", amit mindketten élvezünk. A párom még a picit hiszti közbe is imádja ringatni, altatni, stb.

Szóval a lényeg az, a párom azt a kijelentést tette épp az imént, mikor vacsoráztunk, hogyha sikerül megvenni a lakást, utána bevállalná a babát. Eltudnánk tartani, de még nagyon fiatalok vagyunk. Ő 21 éves én pedig 18. :)

Ti mit tennétek? Ja és rákéredeztem, hogy ezt vegyem jövő nyárra célzásnak? Erre pedig igent mondott. :)

Mit gondoltok erről?


2010. okt. 13. 18:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
70%

Azt, hogy sok sikert a lakáshoz, és a babához. :)

Ne törődjetek azzal ki mit mond. De gondoljátok át, mert egy gyerek nagy felelősség.

2010. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem még NE vágjatok bele,inkább dolgozzatok vagy tanuljatok még.Tényleg nagyon fiatalok vagytok és mostanság a gazdaság is xar,ma még lehet,hogy jól mennek a dolgok de holnap már a pokolban találhatjátok magatokat.Szerintem még várhatnátok 4-6 évet nyugodtan,a picinek is jobb lenne.
2010. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
69%

Dehogyis vállalnám be. De hát ez csak az én véleményem!!!

18 évesen van neked szakmád , munkaviszonyod? Tudnál egyedül is boldogulni ha a párod elhagyna? Úgy gondolod , hogy elég érett vagy egy babához? Fel tudod fogni, a következő 20 évet? Ha ezekre igen a válasz, akkor vállald be.

2010. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
64%

Hogy ha így gondoljátok jövő nyáron is, akkor hajrá!

Van olyan ismerősöm, aki 19 évesen szült, és baba meg a férje támogatása mellett lazán elvégezte az egyetemet és egyébként is élik az életüket.

Ha ilyenek vagytok, akkor vágjatok bele!

2010. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim válasza:
78%
Gratulálok :DDD Szivesen lennék a helyedben :DDDD
2010. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is bevállalhatjátok, de áruljátok el, hogy mivel kerestek ennyi pénzt?
2010. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
82%

De irigyellek benneteket, ilyen fiatalok vagytok, s 1 év múlva már saját lakást tudtok venni...! Mi is szeretnénk a párommal, de annyira kilátástalan a dolog... :(

Hogy a kérdésedre válaszoljak, szerintem ezen ne parázz, most így érzi, ez aranyos, és szerintem mindenképp nagyon jó érzés egy nőnek, ha a párja ilyen komolyan gondolja vele a jövőt... van addig még 1 év, ha akkor is így gondolja, és belekezdtek, mire megszületik a baba, már 20 éves leszel - ez szerintem már nem olyan fiatal kor az anyasághoz, de természetesen ez egyénfüggő! Ha te úgy érzed, hogy már szeretnél, nyugodtan bevállalhatjátok, főként úgy, hogy már saját egzisztenciátok lesz!

2010. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
59%
Honnan szedtetek annyi pénzt? Dolgoztok? Szerintem még fiatal vagy egy gyerekhez.
2010. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
70%

A nővérem 19 évesen szülte a lányát.Ma a lánya 20 éves egy jó nevű egyetemen tanul.A nővérem azóta 2 diplomát is szerzett,és mindenük megvan..

Ha úgy érzitek itt az idő a családalapításra akkor hajrá!

Azért mert 18-19 évesen anya akarsz lenni,még nem kell magad végleg lezárni..Akkor is van időd tanulni,képezni magad.Van egy jó oldala is ha fiatal anya vagy..40 évesen még mindig fiatal asszony leszel egy felnőtt gyerekkel!Az tök jó érzés amikor a felnőtt fiaddal csavarogsz vagy a lányoddal vagytok együtt..(tudom mert nekem 18 éves fiam van..) én 20 évesen szültem..

2010. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim válasza:
76%
Szia! Én 20 évesen szültem a kislányunkat! 6 éve vagyunk együtt és imádjuk egymást még mindig! Szerintem tedd azt amit jónak látsz! Ezt nem másnak kell érezni hogy érett vagy -e az anyaságra hanem neked! De azt tudnod kell hogy nagyon nagy felelősséggel jár egy gyerek! De te tudod !
2010. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!