Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első gyerek szoptatása a...

Első gyerek szoptatása a második terhesség alatt? Van aki nem is hagyta abba a szoptatást a második születéséig?

Figyelt kérdés

Most várjuk a második babát, az első már elmúlt másfél éves, de reggel még szeret szopizni, pedig csak 10ml-lehet már, amit kitud szopizni.

Ti hányadik héten állítottátok le az első babát?

Van aki nem is hagyta abba a második születéséig? Mi van ha akkor meg nem jön vissza az a nagy tej mennyiség ami akkor volt mikor született?


2011. okt. 25. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 19 hós volt, amikor várandós lettem. Az orvos azt javasolta, az első harmad végére álljak le a szoptatással. 2 hónap múlva a fiúcska megoldotta a kérdést, egyik nap mikor nekikezdett, közölte, hogy "ez nem jó" és beleborzongott. Másnap újra próbálkozott, borzongás, "ez nem jó", nagy kacagás és többet nem is próbálkozott.

Amikor szültem a második napon megtörtént a tejbelövellés, és nem szenvedtem meg a szoptatás körüli gondokat (sebesedés, gyulladás).

2,5 éves és 3 hós kisfiúk anyukája

2011. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Reggelente 1 szopi, az szinte semmi. Ezen nem érdemes agyalnod.
2011. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!