Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerektartást hogyan számolják?

Gyerektartást hogyan számolják?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akik albérletben laktok, a bérleti díj és a rezsit beleszámíttathatom a gyerektartásba, annak megállapításába? Nincs pénzem ügyvédre. Örülnék, ha tapasztalatból tudnátok segíteni. Elfogadja a Bíró, ha beleírom a kérelembe, hogy albérlet x, rezsi y.?


2023. júl. 18. 20:21
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Én átérzem.

És emiatt nem is merek lépni. 3 gyerek van, ebből a kicsi közös.

Kb ugyanekkora jövedelem bejelentve. Albérlet 210 plusz rezsi. Nyilván az én keresetem nincs annyi, hogy fenn tudjak tartani egy ekkora lakást.


Az okoskodónak meg üzenem, hogy persze, albérletet fizetni kellene amúgy is, de nem mindegy mekkorát és mennyiért. Mert mi pl őmiatta egy 100 e plusz rezsis lakást hagytunk ott, amit egyedül is fenn tudnék tartani. De manapság már ennyiért szobák vannak kb ahova gyereket nem vihetsz, pláne nem 3-at. Úgyhogy hagyjuk már ezt komolyan.

2023. júl. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!