Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a terhességgel kapcsolatos futuriszrikus ötletről? Támogatnátok?

Figyelt kérdés

Ugye a terhesség egy nehéz időszak és a testből kiszívja az energiakat, fogakból a káliumot. Leamortizál. Ha lenne rá technológiák akkor külön tojásokban, műméhekben vagy lombikban tudnák babákat kifejleszteni. Így nem kéne tönkretenni hozzá a testünket és vállalni a szenvedést. Ez a technológia még nem áll rendelkezésünkre, de a terhesség megrövidíthető lenne. Hiszen van már időszak amikor méhen kívül is életképes a magzat, 7edik hónapban például. Lehetne olyan hogyha valaki bizonyos összeget fizet, akkor 7dik hónapban kérésre előidéznék a koraszülést, így 2 hónapot megúsz a terhességből, és inkubátorból szívná az energiá5 nem a testből. Aki gazdag megfizethetne egy ilyen szolgáltatást.

Mint tudjátok amikor kikeltenek egy tojást, és bizonyos fejlődési szakaszban már másik poharba is at tudják tenni vagy szoval ertitek.

Én is 7edik hónapra születtem és semmi bajom.



2023. júl. 19. 14:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ugy könnyebb lenne az anyáknak is azt a két hónapot inkubátorban töltené a gyerek, megrövidülne a terhesség, visszamehetne dolgozni, nem kéne éjszakánként felkelnie, a kórház vigyázna rá az első nehéz időben, könnyebb lenne sokkal.
2023. júl. 19. 14:15
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Azért 9 hónap a terhesség, mert ennyi idő kell egy magzat egészséges kifejlődéséhez. Nem 7 hónap + 2 ráadás, hanem 9. Trollkérdésre 3 mondatnál több nem jár, úgyhogy még annyit, hogy neked is jót tett volna, ha anyádban maradsz még egy kicsit.
2023. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem troll kérdés

Nem lerövidíti, hanem az a 2 hónap az máshol zajlik nem a méhben

Egyfajta mesterséges méh

2023. júl. 19. 14:27
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

'Én is 7edik hónapra születtem és semmi bajom.'


Hat a kerdes alapjan ezt nem mernem ilyen batran kijelenteni.

2023. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a technológia még nem áll rendelkezésünkre"



Eközben az EctoLife:


[link]

2023. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Bugyuta otlet
2023. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Fogakból a káliumot 🤣🤣🤣


Azért mégse múlt el nyomtalanul az a koraszületés, olvasva ezt a kérdést...

2023. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
*Kálciumot
2023. júl. 19. 22:12
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

3x voltam terhes, és szültem semmiért nem adnám, nem hogy fizetnék érte.

Számomra az egész élmény volt, imádtam ahogy mocorognak odabent, ahogy nő a hasam.

A kötődés meg majd mikor alakulki, ha lepasszolom, másil dolgozzon a faxom és passzoljam le azért a gyerekemet, akkor minek szültem.

Inkubátorből mehet a bölcsibe, sőt legyen megint hetes bölcsi, hétvégén meg mama el lesz vele.

2023. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Inkább a terhességi tünetek csillapítására helyeznék nagyobb hangsúlyt olyan gyógyszerek kifejlesztésével, amit terhesen is lehet szedni, nincs hatással a magzatra. Ha már futurisztikus ötlet...
2023. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!