Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vörös hajat kinőheti a gyerek?

Vörös hajat kinőheti a gyerek?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam másodjára a rokonom kisfiával, aki - pláne az első találkozásunkhoz képest - nagyon vörös hajú baba lett. Meglepő, mert senki nem vörös a családban, így gondolom valamelyik nagyon távoli rokontól örökölhette. Ki lehet ezt nőni, vagy ilyen marad? Én például szőkéből lettem barna, de úgy olvasom, hogy teljesen más pigmentek játszanak a vörös hajúaknál, és megint más a barna/fekete/szőke hajúaknál.
2023. júl. 19. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen fajta vörös. Az öcsém répavörös volt, aztán karamell szőke lett. Most már kopaszodik. 😁
2023. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiszámíthatatlan. Mind2 kisfiam barna hajjal születtek ami átment répavörösbe, és kb 1 éves korukra kiszőkültek és azóta is azok. Nem lehet tudni szerintem 🤷🏼‍♀️
2023. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiam vörös hajjal született, mivel a szemöldök, szempilla is vörös, azt mondták a kórházban, ilyen is marad. Most 2 múlt és vörös.

Nálunk az apai nagyanyám fiútestveréi vorösek, nálunk senki. Se apám, se öcsém, se én. Szerintem már tényleg megmarad. 😊

2023. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a lányom szőkén született, majd fekete lett, most sötét barna
2023. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Húgom korom fekete hajjal született úgy képzeld el mint Songokut. :D Pár évesen vörös volt a haja, pontosan nem tudom mikor, de szőkésbarna lett neki és ez a végleges hajszíne már 24 éves.
2023. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Én mélyvörösen születtem és felnőtt koromra kifakult a vörös, fáradt aranybarna lettem, majd őszülök, most vörösre festem. A lányom mézszőke volt, halvány rezes vörös játszott benne, most dohányszőke-középbarna, a vörös legkisebb árnyalata sincs benne, megtartottuk az első copfját, ott látszik mennyire más volt. A szemöldök a meghatározó, a maradó vöröseknek a szemöldöke is olyan. És egyébként a testén lévő összes szőr olyan, mint a szemöldöke az embernek.
2023. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!