Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák volt már olyan eset...

Anyukák volt már olyan eset amikor észrevettétek azt hogy, kislányotok vagy esetleg kisfiatook kipróbálta a betétet ?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Én a tamponra hittem, hogy kúp és próbáltam épp eldugni mikor anyukám meglátott velük :D
2023. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik fiunk "kipróbálta". Futkároztak egy barátjával és piszkosul nagyot esett a játszótér térköves részén. Beverte a fejét és mindkét térde és könyöke lehorzsolódott, mintha megnyúzta volna és ömlött belőle a vér.

Sebfertőtlenitő és sebtapasz volt nálam, de tenyérnyi sebre a sebtapasz semmit nem ért. Azt használtam ami volt a taskám mélyén, zsepit és betétet. A célnak megfelelt de azóta hordok magammal steril gézlapokat és egyéb kötszert is... Az ügyeleten a doki jót derült, de csak annyit mondott, hogy kreatív. Szerencsére nem volt agyrázkódása, de a térdein és könyökein még mindig látszik a sérülés, pedig már 8 éve történt.

2023. júl. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányom 6 éves korában elvett egy tisztasági betétet de csak rajzolt rá.
2023. júl. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!