Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem tanácsokat...

Tudnátok nekem tanácsokat adni kisbabával való nyaraláshoz?

Figyelt kérdés

Tengerpartra megyünk kb 5 órát kell majd autóznunk 4,5 hónapos babával. Akiknek van már tapasztalata, írna nekem pár hasznos tanácsot.

Pl ti mikor indultatok útnak?

Babakocsinak még a mózes részét használjuk, de gondolkodom hogy addigra a sport részt beüzemelem, hátha jobban szellőzik neki.

Igazából van egy terv a fejemben, miket viszünk stb. De hátha valamire mégsem gondoltam!


2023. júl. 24. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
A sport részt hagyd, nem tesz jót még a gerincének, amellett elveszne benne.
2023. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem mennék ilyen picivel tengerpartra. Hideg vízbe nem tudod belevinni és a parton maradás sem opció, hiszen nagyon meleg van még árnyékban is.

A sportbabakocsihoz még nagyon kicsi, a gerincének nem jó.

Ha pedig véletlenül megbetegszik, akkor az szívás. (Ilyen kicsinek még nagyon gyenge immunrendszere).

A programokat tekintve pedig semmit nem tudtok mellette csinálni a városnéző sétány kívül, de ugye azt is csak a reggeli és esti órákban lehet, ha már hűvösebb van.

Nem értem minek viszitek ezt a csöppséget mediterrán éghajlatra.

Kb büntetés lesz neki is meg nektek is. De ti tudjátok...

2023. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Ekkora gyerekkel én sem indulnék neki a tengernek. Dög meleg, ő nek fürödhet, valaki őrizheti kinn. Városnezni is max este

De akkor már nyűgösek.


Mi 3 hónapos babaval voltunk nyaralni, belföldön, szeptemberben. Kibírtuk azt az 1 évet.

Én hordoztam, kb varost néztünk, akkor már nem volt meleg és ennyi.

2023. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Még jó,hogy nem tanácsot kért,hogy ki menne és ki nem...nem ez volt a kérdés
2023. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Hja, mert mediterrán éghajlatra nem születnek gyerekek....
2023. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1-es, hanyagolom szerintem is még a sportrészt.

2-3-as válaszoló, ti nem mennétek, mi megyünk, nem ez volt a kérdés.

Vízparti szállásunk lesz, ha melege van bevisszük a házba hűsölni, fürdünk felváltva ez nem gond nekünk.

2023. júl. 24. 16:17
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

Én délután indulnak ,amikor már nincs olyan meleg.lehet a baba éjjel vegigaludná az utazást.

Szerintem a kocsi vázára ha rateheto a gyerekulés akkor az bőven elég lenne kocsi helyett(mi úgy mentünk nyaralni tavaly,hogy azt raktuk a vázra.)

Lázmérő,lázcsillapítót tegyél be mindenképpen,előny ha anyatejes de én tettem be tápot is tavaly,meg cumisüveget a biztonság kedvéért...nem tudom hova mentek,de én tennék be egy két darab hosszuujju rucit is neki.

2023. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, hordozót mi is visszük mindenképp rálehet tenni nekünk is a vázra.
2023. júl. 24. 17:01
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Akkor szerintem az bőven megfelel babakocsi helyett.

De ahogy ti döntötök.🙂

2023. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A sportrész no-no, de a hordozó, amiben max. fél óra egészséges, meg mehet??

Hülyén vagytok ti összerakva.

Egy teljesen vízszintesbe fektethető sportrész, pláne, ha megfordítható, sokkal egészségesebb és jobb mediterrán vidékre.

Fiam 3 hónaposan már sportban toltam (balios s - teljesen vízszintes), mert a mózesben megfőtt (lanyom meg 8 hónapos koraig volt mózeses).

Kékzászlós strandon simán strandolhat ekkora is. Tele van kicsikkel a tengerpart.

2023. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!