Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 15 hónapos babátoknak milyen...

15 hónapos babátoknak milyen ivókulacsa van?

Figyelt kérdés
Lehetőleg csepegésmentes ivókulacsokra vagyok kíváncsi. Milyen márkájút ajánlanátok? Eddig Canpolt próbáltuk.

#Ivókulacs
2023. júl. 29. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Semmilyen .

Itthon pohárból iszik,ha megyunk valahova akkor sima műanyag flakon,aminek olyan szopókás a teteje,az a fajta ami nem csöpög,csak akkor megy ha szivja

2023. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Megtetszett neki a sima sportkupakos kulacsom, abból iszik azóta. Az a teljesen egyszerű fajta, fogalmam sincs honnan van, talán dechatlonos.
2023. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Rossmannos, szívószálas.
2023. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

A fiam csak Kubus üvegből hajlandó inni, abból is csak ami nem szelepes. Hanem ami simán olyan szopókás.

Vettem én neki szó szerint minden vacakot, hogy majd az jó lesz. Aztán egyik se igazán.

1 fajta van, amiből azért néha hajlandó inni, azt a Pepcoban vettem, Micimackós, és puha szilikon csőre van. De ezt se nagyon szereti. Itthon meg poharazunk.

2023. júl. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Cumisüveg
2023. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csőrös itatópohara van a 14 hónapos kislányomnak, de mivel lassan le kellene cserélni a csőrt és egyébként sem találtam hozzá csere darabot, néha már egy szívószálast viszünk magunkkal és arra igyekszem szoktatni.

Itthon 360-as pohárból iszik, azt már teljesen önállóan teszi. A fentiekkel nem tudja még kiszolgálni magát, ha rajtuk van a kupak.

Egyébként a kubus csepegésmentes kupak is tök jó, valóban!

2023. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dm szívószálas. Könnyű tisztítani, és kapható hozzá pót alkatrész is.
2023. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!