Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, a ti férjetek milyen...

Anyukák, a ti férjetek milyen apuka? Kiveszi a részét mindenből?

Figyelt kérdés
2023. júl. 30. 12:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Szereti őket, de pont olyan apa mint a környezetemben az összes. Egy-két órát elvan a gyerekekkel, és kérésre megcsinál mindent, de magától nem oldja meg a helyzeteket és nem is akarja.
2023. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan az, mint 1-nél.

1-2 órát el van velük. Ha a szájába rágom mit csináljon, megcsinalja. De ennyi.

Az én környezetemben is minden apa ilyen.

2023. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon jó apa. Kiveszi a részét a gyereknevelésből, de az én környezetemben ez a jellemző az apukákra.
2023. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

Nekem halistennek szerencsém van, pedig izgultam milyen lesz mert 3 hónapja voltunk együtt amikor becsúszott a baba.

Rengeteget foglalkozik a gyerekkel. Most 2 éves de születése óta kelt hozzá éjszaka is, megetette. Leteszi aludni bármikor vagy elviszi játszótérre. Elmehetek egyedül is szórakozni, este is elvan vele egyedül. Inkább apás is a gyerek mint anyás 😬

2023. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%
Ő eltartja a családot. Az otthoni munka az én dologm.
2023. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Folyamatos ho-ban van, rugalmas munkarenddel, mert nagyon sokat akar a gyerekekkel lenni. Így aztán jóval többet foglalkozik velük, mint más apak a környezetünkben. A hazimunkát egyedül csinálom, ez majd akkor változik, ha visszamegyek dolgozni.

Nagyon szerencsésnek erzem magam.

2023. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Egyedül a ruha kiválasztásához nincs érzéke. Egyébként mindent csinál magától, egyenértékű szülőként. Kajában engedékenyebb.
2023. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon jó apuka, imádja a gyerekeinket, sokat foglalkozik velük, és mindent megtesz magától is.
2023. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%

A logisztika 80%-a az övé, mert nekem nincs jogsim. A szervezés, iskolai programok-befizetések-rézfaszú baglyok fejbentartása és a főzés-mosás az én reszortom.

El tud menni velük egyedül cipőt venni, vagy ad nekik hideg vacsorát nélkülem is.

Amíg kicsik voltak, felkelt hozzájuk, ha látta, hogy nekem már sok. Pelenkázni csak akkor volt hajlandó, ha legalább 20 km-re voltam otthoról és szívből gyűlöli a játszótereket, ezért nem is jár soha.

De az óvodában megismerték az óvónénik őt is, nem csak engem.

Összességben szerintem jobb, mint az átlag. :)

2023. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát nem tudom, itt is a válaszok 85%-ából az jön ki, hogy egyáltalán nem veszi ki a részét az apuka semmiből, sőt, tojik mindenre.


Majd a jövőben nekem is olyan férj kell, mint a #9-es válaszolóé. 🥺

2023. júl. 30. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!