Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy a nagy utánozza...

Normális, hogy a nagy utánozza a kicsit?

Figyelt kérdés

Amióta a kisebbnek önálló dolgai vannak folyton utánozza, pl kavicsot kezdett gyűjteni, ő is, faágakat, ő is, később foci kártyát - bár marhára nem érdekli - ő is, a fodrásznál eltett egy picit a hajából, azonnal neki is kellett... Bármi van, azonnal...

Már alsós mindkettő, nagy L, kicsi F


2023. júl. 31. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Szereti. Nincs gond. Ezeket meg majd kinövi.
2023. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Első körben azt mondtam volna testvér féltékenység ,mivel a kicsit a szülő mindenért megdicséri,és ő is ugyanazt csinálja hogy megkapja ugyanazt a figyelmet , de így hogy már iskolásak ...
2023. júl. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Pedig simán lehet testvér féltékenység
2023. júl. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát a gyűjtögetésért pont nem dícsérgetek senkit...

Egyébként a viselkedésben pedig a rosszban utánozza, a jó dolgokban nem, úgyhogy nincs az, hogy jaj Pistike olyan ügyes, megdícsérték, akkor én is jó leszek, hanem ha pl valami rosszat csinál a kisebb vagy arra készül és rászólok, hogy ne, akkor egyből ő is csinálja, de ilyen figyelemre vágyna? Hogy rászóljanak vagy veszekedjenek vele amikor vele meg semmi gond nem lenne éppen?

2023. júl. 31. 09:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Bár lehet úgy van vele, hogy a negatív figyelem is figyelem, csak azt nem értem, hogy miért csak azzal próbálkozik...
2023. júl. 31. 10:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!