Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem kínos hogy pont akkor...

Nem kínos hogy pont akkor teszi fel a doki a spirált, mikor éppen megvan?

Figyelt kérdés

Tudom hogy akkor kell és hogfy őt nem érdekli.Amikor a terhes gondozásra jártam az nem zavart de ez nekem már előre is olyan kínos.

Amúgy a spirálok között is van különbség vagy mind ugyanolyan.Nem a hormontartalomra gon dolok, hanem a simák között


2010. okt. 14. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szülés alatt sokkal kiszolgáltatottabb az ember és ugyanúgy távozik vér is, mint a mensi alatt... Szerintem ne stresszelj emiatt, a nőgyógyászok hozzá vannak szokva, ők nem nőnek néznek ebben a helyzetben (mármint a normálisabbja), hanem páciensnek... Ha hallanád a szülőszobán pl. egy altatásos császár alatt, mikről beszélnek és hogyan ... :)))) Számukra ez csak olyan munka, mint amikor az autószerelő meghúz egy csavart :D
2010. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, de akkor is kínos.
2010. okt. 14. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 2007-ben rakattam fel hurkot (spirált), akkor kétféléből lehetett választani, arany és ezüst szálas volt. Aki fémallergiás az csak ugyebár az aranyat bírja, akkor 6 ezer körül volt az ezüst és 7 ezer az arany. Engem egyáltalán nem zavart, hogy akkor rakta fel, amikor vérzésem volt.
2010. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!