Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tgyást (születés idejétől),...

Tgyást (születés idejétől), anyaságit, csp-t csak akkor tudom igényelni, ha megvan a pici taj száma?

Figyelt kérdés
Ugye, csak akkor lehet leadni az igénylést, addig nem?
2011. aug. 15. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Én is arra várok éppen:)
2011. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen
2011. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utóbbi 2-re igen a válasz!

A t.gyás-t viszont már szülés előtt 28 nappal igényelheted! Ha a munkahelyed kifizető hely,akkor Ők intézik,oda kell bejelenteni- legalább szóban,nem muszáj írásban!- hogy t.gyás-ra mész. A dokitól kérsz papírt,és leadod a munkahelyeden.

Ha nem kifizetőhely a munkahelyed,vagy egyéb ok miatt nem intézik,akkor 2 példányban az Oep-nek elküldöd a T.gyás megállapításához való nyomtatványt kitöltve,és az orvosi igazolást.

Ha megszületik a kicsi,akkor az anyakönyvi kivonat fénymásolatát is elküldöd.- hogy ehhez kell a taj-kártya,arra már nem emlékszem,de amit eddig leírtam,az TUTI!


Másodjára csinálom végig! Pont ma adtam fel a papírokat!


Üdv:2gyerkőcös,36hkm.

2011. aug. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!