Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spirálosok! Repültetek már...

Spirálosok! Repültetek már mióta megvan a spirál? Át lehet vele menni a fémdetektoros kapun? Nem riaszt be? Vagy vigyem inkább a kis papírkámat, hogy spirálom van?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem műanyag? Sztem max orvosi fém lehet és a piercing sem riaszt be.
2010. okt. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fog beriasztani, én amikor legutóbb repültem (még kb. 5 éve) 9 piercinggel és 4-4 fülbevalóval rendelkeztem, és az se riasztott :D
2010. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A spirál általában műanyag:)

De ha fém, akkor kb. annyi esélyed van rá, hogy beriaszt, mint egy fülbevalónak:D

2010. okt. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igen. :) Jó ez a kérdés! Tetszik! :)

Én is biztos elgondolkodnék rajta. Egy piercinget könnyen (valószínűleg :D) megmutat az ember, de egy spirált...! :D

És ha sokat parázol rajta, akkor tuti be is fog riasztani. Egy idős néni ismerősöm végig azt mondogatta, h jajj, csak nehogy nála szólaljon meg, mert elsüllyed. :) Erre... gondolhatod. Csak nála szólalt meg! :D Volt is nevetés. :D De csak egy cipőcsat ,miatt sípolt.

Szerintem vidd magaddal a papírt, ha belefér a kézipoggyászba, és akkor nyugodtan fogsz átsétálni a kapun.

De amúgy nem hinném, h megszólal emiatt. Tutira rengeteg nőnek van spirálja, és ha ezzel nehézkes lenne utazni, akkor a dokinak kötelessége lenne figyelmeztetni erre a "mellékhatásra" szerintem. "Fémdetektornál beriaszthat!" :D

2010. okt. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nem riaszt be! Sem a fülbevaló, sem pedig más ilyesmi(fogtömés, aranyfog, gyűrű, stb) Én már repültem spirállal, meg se szólalt a jelzés :)) A gyűrűt, nyakláncot sem vetetik le csak a kézipoggyászt kell lerakni a szalagra, a mobilt és az övet, ha van rajta fém csat (ezt se mindig veszi észre a kapu)és az olyan cipőt, csizmát, amin nagyobb fém dísz van... A cipőm sarkán fém erősítés volt, nekem nem riasztott :))
2010. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!