Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A spirál felhelyezése után...

A spirál felhelyezése után meddig normális a pecsételő vérzés és az enyhe alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem a MIRENA hormonális spirál felrakása után szoptatás mellett majdnem 5hétig volt pecsételésem.alhasi fájdogálás az hol volt,hol nem,vagyis nem folyamatosan fájt.az 5hét alatt is volt olyan hogy csak pecsételt,és volt hogy rendesen véreztem is
2011. ápr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, én sima spirált tetettem fel 2 napja. Az első nap erősebb mensi-szerű görcseim voltak, és kis vérzés (azt hittem, el is múlt estére). Másnap már csak enyhe görcsök voltak, ma már nincs görcs. Viszont kis, pecsételő vérzés nekem is van (a betét tiszta, csak a papíron, il. a wc-ben van nyoma). Ez így normális ennyi idő után?
2011. ápr. 20. 12:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen normális. Nekem a mirena sprilát tették fel 2 hete. Egy hétig volt az a tünetem ami most neked, azóta vérzek, nem nagyon de kell napközben betét este nem kell. Hát remélem hamar elmúlik.
2011. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is sima spirált tettek fel a szülés utáni 6.héten,tehát még mielőtt megjött volna és úgy emlékszem több hétig véreztem.
2011. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te írtál egy régebbi kérdéshez ma?

Én vagyok, aki előtted írt ott. Nekem holnap lesz egy hete, hogy feltették, és még mindig pecsételek, de szerintem már múlik. Reggelente még görcsölgetek, de kibírható.

2011. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szia utolsó! Igen, én válaszoltam egy másik hasonló kérdésre. Most estére szinte már nincs semmi vérzés, a görcs pedig egész nap nem volt érezhető. Talán lassan elmúlik? Remélem!

Köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 20. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy akár 1-2 hétig is eltarthat ez a pecsételés és görcsölgetés.

(14:35-ös voltam)

2011. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kriszta0916 válasza:
Nekem szerdán lesz 2 hete,hogy felhelyezték a spirált (normál) Első két napban kicsi vérezgetés,és némi alhasi fájdalom! Ma azaz 12napja kezdtem el görcsölni kicsit Intenzívebben valamikor délután,mostanra kicsit szűnőben,de még mindig olyan fura érzéseim vannak alhasban!Vérzés már elmúlt,inkább csak pecsételések vannak! Totál aggódok,hogy így lassan 2 hét után,normálisak ezek a reakciók? Várom szíves válaszaitokat!
2013. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!