Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ennyi az egyedülálló apa ?

Miért ennyi az egyedülálló apa ?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre a környezetemben egyre több az egyedülálló apa. Rossz nőt ejtettek teherbe , vagy az anyáknak lett sok az egész ?


Nagyon megdöbbent dolog.



2023. aug. 20. 14:40
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
9%

10. Hát ja, ez is benne volt a felsorolásba, hogy a férfiak tehetnek mindenről. Ja, az kimaradt hogy minden férfi családellenes, utálja a gyerekét és mindnek szeretője van a felesége mellett. Meg hát egy férfi, főleg ha átlag vagy kifejezetten ronda, arra is csak úgy buknak a nők, bizonyára azért tobzódnak a társkeresőn 10X annyian mint a nők. Ó igen, mind házas, csak friss p*nára vágyok, amit természetesen alanyi jogon meg is kapnak.


Tehát az kamu, hogy a válás után a férfiak fizetésének egy jó részét vonják gyerektartásra, addig anyuci az új bikája mellett ezt a pénzt műkörömre meg wellnessre költi. A férfi inkább feketén megy el másodállásba dolgozni, és inkább a gyerekére költi, mint hogy abból is vonjanak az ex feleség számára. Valahogy azt látom, hogy váklás után az anyucik fejet ugranak a sorozat randikba, majd dugatják magukat fűvel-fával a szabad szexualitás nevében, meg hát ki kell élni magukat a csúnya és rossz férj után. Meg valahogy azt látom hogy az elvált férfiak nem igazán kapósak, sőt bélyeggel indulnak. Téééényleg olyan jó az elvált férfiaknak! Csak adná az Isten egyszer hogy egy hétre nemet cserélne a két nem! Majd rájönnétek mennyire jó dolgotok van!

2023. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
75%
Havi 20000-ből miért nem sikerült műkörömre, wellnessre költenem? Valamit nagyon rosszul csinálhattam a jelek szerint. 🤷‍♀️
2023. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
30%

Mert rossz nőt választottak. Nem nézték, hogy a nő milyen anya lenne, csak az ösztöneik után mentek.


(Viszont ez a gyk. Itt úgyis mindenért IS a nő a hibás. Még a férfiak döntéseiért is.)

2023. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
72%

Most itt a gyereküket egyedül nevelő apákról van szó, vagy a simán csak szingli apákról, akiknek van gyereke, de nem velük él?

Erre nem tudom a választ, hogy miért, de több olyat is ismerek a városban, ahol az anyuka robbantott, és az apa maradt a gyerekekkel.

Ezek közül többen vissza is tértek már, mert nem jött be az új pasi, apuka meg visszafogadta őket.


Érdekes, hogy ismeretségi körből is sokkal többet tudok, ahol a csalfa nő vissza lett fogadva, a férfiak valamiért nagyon naivak.

2023. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
33%
12. Havi 20000Ft gyerektartás? Gratulálok a volt férjednek! Vagy azért mert komoly munkahelye van komoly fizetéssel, vagy mert jól kijátszott! Az én ismeretségi körömben 240EFt-tól kezdődnek a gyerektartások.
2023. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
72%

#15

Igen. 17 éve gyárban dolgozott, akkor ennyi volt a bírósági ítélet. Ezt sem fizette rendesen. A rendőrséget kellett a nyakára küldenem, hogy behajtsák rajta, mert a végrehajtó kényelmesen ült a seggén. Utána már fizette, mert tudta, hogy ismét ez lesz, ha nem utalja. Rohadék egy ember, de megérdemlem, mert annyira szerelmes voltam, hogy megvakultam teljesen miatta. Örülök, hogy elváltam tőle. A lányunk le se szarja, közölte vele, hogy neki nem jelent többet egy sperma donornál.

2023. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
17%

16. Sajnos beleestél az örök csapdába, ami a vakságot jelenti! Csak a környezetemben több nőt is figyelmeztettem hogy egy utolsó patkánnyal állt össze, de én voltam mindig is a szemét abban a pillanatban. Majd később beütött a krach, aztán jöttek hogy igazam volt.


Ha még h*lyén is hangzik, sose keress társat kizárólag érzelemből. Kell az érzelem, de ne az álmaid ruházzák fel a pasit a soha nem is létező hős szerelmes lovag jelmezbe. Óriási a kockázat, a válások zöme pont az miatt van, hogy a nők extrém rossz pasit találtak, de ők hinni akarnak a mesékben. Aztán sajnos általánosítanak hogy minden férfi szemét. Én egyet mondok: az egész életét magának köszönheti az ember, a jót és a rosszat is. Csak magának. Ez érvényes a jövőjére is! Ha valaki lemond a tudatos ismerkedésről, és helyette a vakságot, a "szerelmet" választja, akkor az nem több mintha roulettezne. Vagy bejön, vagy mindent bukik. Nem a pasi tehet erről.


egyébként meg egy ócska gyökér aki csak dugja a nőjét, gyereket csinál neki, aztán meg le se sz*rja. Nem férfi az ilyen, hanem egy gyenge senkiházi! Tragikomikus, de ugyanúgy lesz nője akit ki fog használni!


Hála Istennek a feleségem elég racionális volt mindig is, sosem vártam el egy nőtől a vak szerelmet. Én azt szerettem ha engem ismernek meg aki valójában vagyok, nekem kínos volt az amikor valaki rajongott értem. Nem vagyok és nem voltam tökéletes sosem.

2023. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben nem tudnak megyezeni a felek a tartásdíjról úgy a legrosszabb esetben aki a tartásdíjat fizeti, annak az éves fizetésének minimum 15%-át veszik figyelembe.


Namost...ha ő papíron csak minimálbéren van akkor maximum kb. 40.000 Ft-ra kötelezhetik havi szinten.


Ezért nem árt ha a szülők meg tudnak egyezni, mart Magyarországon nagyon sokan vannak akik a különbséget készpénzben kapják ami több 100.000 ft plusz is lehet.

2023. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
43%
Én nem ismerek egyedülálló apát , de vagy egy tucat egyedülálló anyát pici babával , meg 1-3 éves gyerekkel. Nem olyan gyakori az egyedülálló apa.
2023. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
30%

Gyakoribb az hogy az apuka egyedülállóskodik az anya pedig kinlodik 24oraban!! Egyedul a gyerekkel.

Kérdező budos f.ngod sincs milyen egy gyerek amikor mindent neked kell csinálni es rossz alvó kisgyerek non stop figyelmet igényel.

De persze ezért is az anya a hibás ki más ugye?

2023. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!